چین قصد دارد بحث امنیت و قانون در پاسخ به هنگ کنگ ناآرامی

صادر شده در: Modified:

چین پیشنهاد قوانین امنیت ملی هنگ کنگ در واکنش به سال گذشته اغلب خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات که سقوط این شهر به آن عمیق ترین بحران پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997 دولت خبرگزاری شین هوا گفت.

تبلیغات

این گزارش تایید چه سه نفر مستقیم با آگاهی از این موضوع به رویترز گفت.

رادیو فردا گفت: جلسه مقدماتی برای یک جلسه پارلمان به تصویب رسید دستور کار است که شامل یک مورد به نقد و بررسی یک لایحه “در ایجاد و بهبود سیستم قانونی و اجرای مکانیزم های هنگ کنگ منطقه ویژه اداری برای حفاظت از امنیت ملی”.

جنوب چین صبح پست روزنامه با استناد به منابع بی نام گفت: قوانین خواهد ممنوعیت تجزیه طلبی دخالت خارجی تروریسم و همه فتنه فعالیت های با هدف سرنگونی دولت مرکزی و هر گونه دخالت خارجی در این مستعمره سابق بریتانیا.

این قانون که می تواند در معرفی به عنوان یک حرکت به چین پارلمان می تواند یک نقطه عطف برای آن کشور و بین المللی ترین شهر به طور بالقوه باعث یک نسخه از آن وضعیت ویژه در واشنگتن و به احتمال زیاد به جرقه بیشتر ناآرامی.

آنلاین پست در حال حاضر پدید آمده اصرار مردم برای جمع آوری به تظاهرات در روز پنج شنبه شب و ده ها دیده می شد فریاد دموکراسی شعار در یک مرکز خرید به عنوان پلیس ضد شورش ایستاده در این نزدیکی هست.

هنگ کنگ مردم به خیابان ها ریختند سال گذشته گاهی اوقات خود را در میلیون ها نفر در اعتراض به یک شرکت-خارج لایحه که اجازه داده اند فرهنگ جامعه تبدیل جنایی مظنون به سرزمین اصلی چین است.

جنبش گسترش شامل مطالبات به صورت گسترده تر دموکراسی میان برداشت که پکن بود محکم گرفتن آن در سراسر شهرستان. “اگر پکن عبور از قانون … چگونه (دور) خواهد جامعه مدنی و مقاومت در برابر سرکوب ؟ چقدر تاثیر خواهد آن را از بند باز کردن بر روی هنگ کنگ به عنوان یک مرکز مالی بین المللی گفت:” مینگ سینگ, علوم سیاسی در کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری است.

دلار هنگ کنگ دلار تضعیف شده در اخبار. از ویژگی های جزئیات این طرح هنوز مشخص نیست اما اعلام خواهد شد ساخته شده در پکن بعد در روز پنج شنبه یک مقام ارشد هنگ کنگ منبع دولتی گفت. چین پارلمان ملی است با توجه به شروع سالانه آن جلسه در روز جمعه بعد از اینکه با تاخیر برای ماه توسط coronavirus.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در تاریخ 6 مه او به تأخیر انداختن گزارش ارزیابی اینکه آیا هنگ کنگ بود به اندازه کافی مستقل به حکم واشنگتن ویژه اقتصادی درمان کمک کرده است که از آن باقی می ماند و یک دنیا مالی مرکز. تاخیر شد به حساب هر گونه اقدامات در کنگره خلق ملی, او گفت:.

تنش بین دو ابرقدرت است افزایش در هفته های اخیر به عنوان آنها رد و بدل اتهامات در دست زدن به coronavirus همه گیر ی کشور در حال حاضر بدتر شدن رابطه بیش از تجارت است.

دور زدن مکانیزم

تلاش قبلی توسط هنگ کنگ به معرفی امنیت ملی قانون شناخته شده به عنوان ماده 23 در سال 2003 بود که در دیدار با جمعی مسالمت آمیز تظاهرات و کنار گذاشته بود.

هنگ کنگ دارای یک قانون اساسی تعهد به تصویب ماده 23 “خود” اما قوانین مشابه را می توان معرفی شده توسط پکن به طور جداگانه به ضمیمه قانون اساسی این شهر مینی اساسی است.

که ساز و کار قانونی می تواند دور زدن شهر مقننه به عنوان قوانین می تواند اعمال شده توسط اعلام شده توسط هنگ کنگ pro-پکن در دولت است.

“برخی از مردم در حال از بین بردن هنگ کنگ صلح و ثبات است. پکن دیدم همه است که اتفاق افتاده” نرم افزار-استقرار نماینده مجلس کریستوفر چونگ است که بخشی از بحث در پکن به رویترز گفت.

“قانون لازم است و هر چه زودتر بهتر.” امنیت ملی قانون بوده و به شدت مخالف توسط معترضان طرفدار دموکراسی که استدلال می کنند این می تواند به تضعیف این شهر آزادی و درجه بالایی از استقلال تضمین شده در زیر “یک کشور دو سیستم” فرمول در جای خود قرار داده که آن را بازگشت به قانون است.

یکی از دیپلماتهای ارشد غربی که کاهش یافته است به شناسایی شود گفت: اعمال چنین قوانینی از چین بدون هیچ گونه محلی در روند قانونگذاری خواهد صدمه دیده بین المللی برداشت در مورد شهر و اقتصاد آن است.

معترضان محکوم کردن آنچه آنها را به عنوان خزنده دخالت در هنگ کنگ با چین حزب کمونیست حاکمان. پکن با رد این اتهام و سرزنش غرب و به ویژه ایالات متحده و بریتانیا برای تکان دهنده مشکل است.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>