نمرات مرده پس از طوفان Amphan باعث ریزش زمین در هند و بنگلادش

صادر شده در: Modified:

حداقل 84 نفر به عنوان شدیدترین طوفان به آمار بخش هایی از بنگلادش و هند شرقی این قرن فرستاده درختان پرواز و پهن خانه با میلیون ها کهنه به پناهگاه وجود خطر coronavirus.

تبلیغات

مرگ و میر در هند و بنگلادش از طوفان Amphan رز به حداقل 84 روز پنج شنبه گفته است که کارکنان اورژانس برداشت از طریق تخریب چپ در پی آن است.

اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در هند است. “هفتاد و دو نفر فوت کرده اند [از جمله] 15 در کلکته گفت:” Mamata بانرجی وزیر هند بنگال غربی دولت است. “من دیده نمی شود یک فاجعه این قدر.” مقامات گفت: حداقل دو نفر نیز کشته شدند در هند Odisha دولت است.

بنگلادش گزارش شده حداقل 10 مرگ و میر تا کنون با تلویزیون رسانه قرار دادن تلفات کمی بالاتر در 13.

میلیون ها نفر نیز در سمت چپ و بدون قدرت پس از طوفان Amphan بسته بندی بادها در حدود 150 کیلومتر در ساعت (95 مایل) انجام دور تیرهای برق و دیوار و سقف مقامات روز پنجشنبه گفت که آنها شروع به ارزیابی خسارت.

ساکنان در شهر کلکته از خواب بیدار شد به آب گرفتگی خیابان ها با برخی از خودروها پنجره-در آب و تلویزیون فیلم نشان داد فرودگاه هولناک.

“تاثیر Amphan بدتر از coronavirus” بانرجی گفت. “هزاران نفر از کلبه گل شده اند, وارد, درختان بی خانمان ها شسته و محصولات کشاورزی نابود شده,” او گفت:.

مقامات بنگلادش گفت: آنها منتظر بودند گزارش از Sundarbans یک میراث جهانی یونسکو مشهور برای آن جنگل حرا و جمعیت در معرض خطر انقراض ببر بنگال که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان است.

“ما هنوز هم نمی کردم تصویر واقعی از آسیب. ما به خصوص نگران بیش از برخی از حیوانات وحشی. می توان آنها را شسته طول موج طوفان در بالا جزر و مد” جنگل رئیس Moyeen الدين خان به خبرگزاری فرانسه گفت.

طوفان در حال سالانه و در حال رشد خطر در امتداد خلیج بنگال ساحل ادعا زندگی صدها هزار نفر از مردم در دهه های اخیر. اما با وجود افزایش فرکانس خود را سرزنش تا حدودی در تغییر آب و هوا بهبود یافته سیستم های هشدار دهنده را فعال کرده اند مقامات باید خیلی بهتر آماده شده است.

نخست وزیر هند, Narendra Modi, گفت مقامات مشغول به کار بودند بر روی زمین برای اطمینان از تمام کمک های ممکن را برای کسانی که تحت تاثیر قرار است.

“هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت در کمک به آسیب دیده” مودی توییتی در روز پنج شنبه.

‘تخریب گسترده’

طوفان بود و تضعیف آن را به عنوان نقل مکان کرد, شمال از طریق بنگلادش اما هنوز هم انداخته باران های سنگین و بادهای شدید در کخس بازار منطقه که خانه حدود یک میلیون Rohingya پناهندگان از خشونت در میانمار.

Amphan اول “سوپر گردباد” به شکل بیش از خلیج بنگال از سال 1999 و بسته بندی بادها gusting تا به 185kph در دریا.

آن را به ارمغان آورد یک موج طوفان – یک دیوار از آب اقیانوس است که اغلب یکی از قاتلان اصلی در عمده سیستم های آب و هوایی – که roared داخلی.

Anwar Hossain Howlader یک مقام رسمی در خولنا coastal district از بنگلادش گفت: سه متر (10 فوت) افزایش بود تخریب سدهای حفاظت از روستاها با وجود مردم زحمتکش را از طریق شب.

“این باعث تخریب گسترده. هزاران نفر از درختان بی خانمان شده اند. سدهای شکسته اند در بسیاری از مکان ها inundating بسیاری از روستاها. آسیب و نابودی محصولات کشاورزی و مزارع پرورش ماهی باید بزرگ شده,” او گفت:.

در روستای Purba Durgabati در ستخیرا منطقه صدها نفر از روستاییان صرف شب در تلاش برای ترمیم یک نقض در خاکریزی که محافظت چندین روستا از Kholpetua رودخانه.

اما افزایش افسارگسیخته توسط طوفان شسته برخی از دو کیلومتر خاکریزی که نیز دو برابر به عنوان یک روستا جاده ها است. به عنوان یک نتیجه آب دریا هولناک برخی از 600 خانه و شسته هزاران نفر از میگو و خرچنگ مزارع.

“خانه من رفته زیر آب. من میگو مزرعه از بین رفته است. من نمی دانم که چگونه من می خواهم برای زنده ماندن” عمر Faruq 28 ساله به خبرگزاری فرانسه گفت.

ویروس عوارض

آخرین super cyclone در سال 1999 به سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 تن در هند Odisha دولت هشت سال پس از یک گردباد تورنادو و جاری شدن سیل کشته 139,000 در بنگلادش است. در سال 1970 یک و نیم میلیون نفر جان سپردند.

بیش از 3 میلیون نفر تخلیه شدند از روستاهای ساحلی در هر دو کشور.

به دلیل coronavirus مقامات گفتند آنها با استفاده از اضافی پناهگاه فضا به منظور کاهش ازدحام در حالی که ساخت ماسک صورت اجباری و کنار اتاق انزوا. اما بسیاری از ماند قرار داده است.

Sulata Munda یک روستایی در بنگلادش در لبه Sundarbans گفت که او و همکار روستاییان تصمیم به رفتن به پناهگاه است.

“ما از ترس طوفان اما ما نیز ترس از coronavirus” مادر چهار گفت.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز و آسوشیتدپرس)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme