خواننده باربارا هندریکس در پناه در محل: ‘این است چگونه پناهندگان احساس در همه زمان ها’

صادر شده در: Modified:

باربارا هندریکس استفاده کرده است صدای او به طور عمده برای دو چیز: در تعقیب عالی موسیقی حرفه ای و به عنوان یک مدافع سرسخت حقوق بشر است.

تبلیغات

به عنوان یک عمر سفیر سازمان ملل متحد کمیساریای عالی پناهندگان Hendricks است برگزاری یک کنسرت از استکهلم Vasateatern برای کمک به این بخش های آسیب پذیر جامعه, بسیاری از آنها را در بر داشت خود را در حتی بیشتر متزلزل شرایطی با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. گرفتن الهام از سخنان رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ و بسیاری از ناشناس زنان و مردانی که به ارمغان آورد در مورد تغییر عدالت اجتماعی و عملکرد آن تحت عنوان “راه آزادی”.

به عنوان یکی از نادر تغزلی هنرمندان به graced مراحل اپرای پاریس را در نیویورک ملاقات کرد و La Scala در میلان, باربارا هندریکس نیز با عنوان در مونترو جشنواره جاز و لنت استعدادهای خود را به دنیای موسیقی تئاتر. او به ما می گوید در مورد روان در “دو زبان” از موسیقی جاز و موسیقی کلاسیک و به همین دلیل هنر – می شود آن را به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و یا در فرد – دارای قدرت ارتباط با مردم در هر کجا که هستند در جهان است.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>