فرانسه برای برگزاری دور نهایی انتخابات محلی در ژوئن 28 بعد از Covid-19 تاخیر

صادر شده در: اصلاح شده با:

دولت فرانسه جمعه اعلام کرد که آن را نگه دارید در آخرین دور انتخابات شهرداری در ژوئن 28 بعد از تعلیق رای گیری با توجه به coronavirus نخست وزیر فرانسه Édouard فیلیپ گفت:, و اضافه کرد که این طرح را پیش رو ارائه وجود دارد حداقل Covid-19 خطرات بهداشتی.

تبلیغات

نخست وزیر Édouard Philippe و وزیر کشور کریستف Castaner اعلام کرد برنامه ریزی برای دور بعدی در یک بیانیه مشترک روز جمعه پس از طولانی دولت بحث بر خطرات ناشی از کوروناویروس.

Castaner گفت که همه رای دهندگان باید یک ماسک.

فرانسه 35,000 شهرها و روستاها و حدود 30000 در حال حاضر انتخاب شهرداران خود در دور اول در 15 مارس. اما بسیاری از شهرستانها بزرگ در میان کسانی که باقی مانده از جمله پاریس و لیون و مارسی.

فرانسه و شورای علمی است خواست احتیاط توصیه که یک ارزیابی جدید از coronavirus موارد انجام شود 15 روز قبل از جدید رای گیری در تاریخ.

به سردرگمی بسیاری از دور اول برگزار شد و فقط دو روز قبل از شروع یک مستند در سراسر کشور در 17 مارس به عنوان Philippe اعلام رای خواهد شد و حتی به عنوان او اعلام کرد که کافه ها سینما و تمام غیر ضروری مغازه ها باید تعطیل تا اطلاع ثانوی.

فرانسه که رتبه چهارم در سطح جهانی در تعدادی از coronavirus مرگ و میر شروع به کاهش آن سخت مستند اقدامات on May 11.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>