ایتالیا Covid-19 تلفات ‘می تواند 19,000 بالاتر از گزارش’

صادر شده در: ویرایش:

ایتالیا با مرگ و میر از این رمان coronavirus در مارس و آوریل می تواند تقریبا 19,000 بالاتر از رقم رسمی از 32,000 ملی تامین اجتماعی گفت: پنج شنبه.

تبلیغات

Istituto Nazionale دلا Previdenza Sociale (INPS) بزرگترین تامین اجتماعی و رفاه موسسه در ایتالیا گفت: در یک مطالعه جدید که مرگ رسمی آمار و ارقام نمی شد “قابل اعتماد”.

آن مطالعه نشان داد که 156,42 تعداد مرگ و میر ثبت شد در ایتالیا در ماه مارس و آوریل است که 46,909 بالاتر از متوسط تعداد مرگ و میر در آن سال ثبت شده بین 2015 و 2019.

اما تنها 27,938 مرگ و میر مرتبط با کروناویروس گزارش شده در این دوره توسط عمران سازمان حفاظت که تلفات اساس آمار ملی این INPS گفت.

این بدان معنی است که وجود دارد 18,971 مرگ و میر بیشتر از حد نرمال در طول این دوره با اکثریت قریب به اتفاق 18,412 ثبت شده در coronavirus زده شمال کشور است.

“با توجه به این واقعیت است که تعداد مرگ و میر بسیار پایدار در این زمان ما می توانیم با احتیاط لازم — ویژگی بخش زیادی از این مرگ و میر در طول این دو ماه گذشته به این بیماری همه گیر از” INPS گفت.

>> ‘هرگز’: داوطلبان برای بالا بردن بیمارستان و ارواح در ایتالیا ویروس معروف برگامو

آن اضافه شده است که افزایش در مرگ و میر به احتمال زیاد نه تنها به دلیل این بیماری از افراد مبتلا به بیماری های دیگر قادر به دریافت مراقبت های بهداشتی با توجه به بیمارستانها در حال غرق coronavirus بیماری همه گیر.

از جمعه همه گیر ادعا کرده 32,486 مرگ و میر در ایتالیا که 26,715 شده اند در لومباردی به تنهایی در اروپا بدترین آسیب دیده منطقه ،

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>