هواپیمای مسافربری با بیش از 100 در هیئت مدیره تصادفات در کراچی پاکستان مقامات می گویند

صادر شده در: بروز رسانی:

پاکستان هواپیمای مسافربری با بیش از 100 نفر در هیئت مدیره سقوط کرده در جنوب شهر کراچی در روز جمعه این کشور هوانوردی گفت.

تبلیغات

تصاویر در تلویزیون ملی نشان داد که خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز کرده بود شکست و به یک منطقه مسکونی.

“سقوط هواپیما در کراچی. ما در حال تلاش برای تایید این تعداد مسافر اما در ابتدا آن را با 99 مسافر و هشت خدمه گفت:” عبدل ستار Khokhar سخنگوی این کشور هوانوردی.

Khokhar اضافه شده که این هواپیما در مسیر به کراچی از لاهور.

شاهدان گفت: Airbus A320 به نظر می رسد به تلاش برای زمین دو یا سه بار قبل از توفنده در یک منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی.

تصاویر پخش شده در تلویزیون ملی نشان داد ابرهای ضخیم سیاه و دود مواج از سایت.

ارتش پاکستان بعد از توییتی که نیروهای امنیتی مستقر شده بودند به این منطقه و هلیکوپتر بودند که استفاده می شود به بررسی آسیب ها و کمک حال انجام عملیات نجات.

تصادف می آید تنها چند روز پس از این کشور آغاز شد و این امکان پروازهای تجاری به سر پس از هواپیماها شد ریشه در یک مستند بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

این می آید به عنوان پاکستانی در سراسر کشور در حال آماده سازی برای جشن پایان ماه رمضان و آغاز عید فطر با بسیاری از سفر بازگشت به خانه های خود در شهرستانها و روستاها.

(FRANCE 24 با AP و AFP)

tinyurlv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>