فرزندان به قتل عربستان روزنامه نگار Khashoggi ‘بخشش’ قاتلان, راه اندازی امکان بخشش

صادر شده در: Modified:

خانواده مقتول واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi جمعه اعلام کرد آنها باید خود را ببخشند عربستان قاتلان دادن مهلت قانونی به پنج تن از ماموران دولت که می خواهم به اعدام محکوم شدهاند برای یک عملیات که بازیگران ابری از سوء ظن بیش از پادشاهی ولیعهد.

تبلیغات

“ما فرزندان شهید جمال Khashoggi اعلام کند که ما را ببخشد که به کشته شدن پدر ما به عنوان ما به دنبال پاداش از خدا” نوشت: یکی از پسرانش را به صلاح Khashoggi در توییتر.

صلاح Khashoggi زندگی می کند که در عربستان سعودی و دریافت غرامت مالی از دربار پدر خود را به قتل توضیح داد که بخشش تمدید شد به قاتلان در آخرین شب از ماه رمضان در خط با سنت اسلامی به ارائه رضایت در موارد مجاز توسط قانون اسلامی.

اعلام شد تا حد زیادی انتظار می رود به این دلیل که دادگاه در عربستان سعودی چپ درب باز برای تاخیر توسط حاکم در ماه دسامبر که قتل عمدی نبوده. که پیدا شد در خط با دولت رسمی توضیح Khashoggi را گفته ام که او کشته شد به طور تصادفی در یک نزاع و جدال با عوامل تلاش برای به زور بازگشت او به عربستان سعودی است.

قبل از به قتل Khashoggi نوشته بود انتقادی از ولیعهد عربستان سعودی که در ستون واشنگتن پست. او شده است می خواهم زندگی در تبعید در ایالات متحده آمریکا حدود یک سال به عنوان ولیعهد و محمد بن سلمان نظارت سرکوب در عربستان سعودی در دفاع از حقوق نویسندگان و منتقدان خود ویرانگر جنگ در یمن.

در اکتبر سال 2017, یک تیم از 15 عربستان عوامل اعزام شد تا به ترکیه برای دیدار با Khashoggi در کنسولگری عربستان در استانبول برای آنچه او فکر انتصاب به انتخاب کنید تا اسناد و مدارک مورد نیاز به نکاح خود در ترکیه نامزد. این گروه شامل پزشکی قانونی, دکتر, هوش و ماموران امنیتی و افرادی که مشغول به کار برای ولیعهد ،

مقامات ترکیه ادعا Khashoggi کشته شد و سپس با تجزیه استخوان را دیدم. بدن یافت نشده است. ترکیه رقیب عربستان سعودی ظاهرا تا به حال کنسولگری عربستان bugged و به اشتراک گذاشته شده صوتی از قتل با سازمان سیا در میان دیگران.

این قتل وحشتناک است که در محل به ترکیه نامزد منتظر او را به خارج از ساختمان جلب بین المللی در محکومیت شاهزاده محمد.

>> مصاحبه: Khashoggi را نامزد خدیجه Cengiz: “من می خواهم به می دانم که به منظور کشتن جمال’

ولیعهد تکذیب دخالت

34 ساله و شاهزاده است که در حمایت از پدرش پادشاه سعودی با تکذیب هر گونه دخالت. آمریکا و سازمان های اطلاعاتی می گویند یک عملیات مانند این می تواند اتفاق نمی افتاد بدون دانش خود را و سنا سرزنش کرده ولیعهد برای قتل.

در ابتدا پس از ارائه تغییر حساب از چه برخوردی و تحت شدید بین المللی و ترکی فشار عربستان دادستان در نهایت حل و فصل در توضیح است که Khashoggi کشته شده اند توسط عربستان ماموران در یک عملیات مغز متفکر دو ولیعهد را بالا دستیاران در آن زمان است. نه مجرم در دادگاه ،

در علاوه بر این به پنج بود که محکوم به اعدام عربستان آزمایشی سال گذشته به این نتیجه رسیدند که سه نفر دیگر بودند را به جرم پوشش تا جرم و جنایت و محکوم شدند به همراه 24 سال در زندان است. در تمام 11 نفر قرار داده بودند در دادگاه در عربستان سعودی برای کشتار.

عربستان خروجی رسانه های عربی اخبار به دنبال روشن کردن جمعه که اعلام شده Khashoggi پسران ممکن است یدکی محکوم قاتلان از اعدام, اما به این معنا نیست که آنها را بدون مجازات بماند.

در یک مصاحبه در ماه سپتامبر با CBS’ “60 دقیقه” شاهزاده محمد گفت: او طول می کشد “مسئولیت کامل به عنوان یک رهبر در عربستان سعودی است.” اما او اصرار داشت که او تا به حال هیچ دانش از عمل گفت که او نمی تواند نگه داشتن مسیر نزدیک از این کشور میلیون ها نفر از کارکنان.

(AP)

tinyurlv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>