Covid-19: تعداد مراقبت های ویژه موارد در فرانسه همچنان به کاهش

صادر شده در: بروز رسانی:

تعداد بیماران در فرانسه در بخش مراقبت های ویژه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به سقوط روز شنبه 1,665 بیماران. این شد یک قطره از 36 در 24 ساعت, با توجه به بیانیه صادر شده توسط فرانسه مقامات بهداشتی.

تبلیغات

تعداد کل بیماران در بخش مراقبت های ویژه “همچنان بالا” با 5,600 بیماران مبتلا به همه عوامل و نه فقط Covid-19.

علاوه بر این تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با کروناویروس در فرانسه کاهش یافت و به 17,178 در روز شنبه. این است که یک قطره از 205 پس از دوشنبه و در ادامه کاهش تدریجی که به طول انجامید بیش از پنج هفته پس از بالا از 32,292 در تاریخ 14 آوریل.

بعد از تکمیل مرگ و میر به روز رسانی خواهد شد به طور رسمی منتشر خواهد شد در روز دوشنبه مه 26, به عنوان این است که یک تعطیلات آخر هفته در فرانسه.

آخرین آمار کشته شدگان بود 28,289 در فرانسه جمعه شب با 74 اضافی مرگ و میر ثبت شده در بیمارستان بین پنج شنبه و جمعه توسط Santé Publique فرانسه در بیمارستان به تنهایی. مهمتر این مجموع شامل نمی شود مرگ و میر ثبت شده در مراقبت از خانه ها و دیگر موسسات مشابه از روز پنج شنبه.

از زمان شروع این بیماری همه گیر 100,225 مردم شده اند بستری در فرانسه از جمله 17,701 در بخش مراقبت های ویژه. 64,547 مردم فرستاده شده اند خانه درمان از بیمارستان.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>