فرانسه اجازه می دهد تا مذهبی گردهمایی با نمازگزاران در ماسک پس از Covid-19 بان

صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه است که اجازه می دهد از سر گیری مذهبی تجمعات پس از دو ماه وقفه ناشی از COVID-19 شیوع اما نمازگزاران را مجبور به پوشیدن ماسک صورت فرانسه وزارت کشور اعلام کرد.

تبلیغات

وزارت گفت: اواخر روز جمعه که آن را به صدور فرمان تنظیم قوانین جدید برای اشاره کرده است.

تحت فرمان ممنوعیت تجمعات اعمال شده در مارس به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای مهار گسترش coronavirus خواهد بود لغو. اما جمعی عبادت را به رعایت شرایط از جمله پوشیدن ماسک یک فاصله حداقل یک متر بین نمازگزاران و شستن دست این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

دولت فرانسه آرام برخی از آن مستند محدودیت در اوایل این ماه اما نمی سهولت ممنوعیت جمعی عبادت است. که باعث شکایت از گروه های ایمان است که گفت: آنها تحت درمان ناعادلانه.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: این انتظار عبادت به سر از آغاز ماه ژوئن است اما در برخی موارد گروه های ایمان می تواند عبادت هم یک بار قوانین جدید منتشر شد که گفته بود “در ساعات آینده.”

مسلمانان — که حدود 9 درصد از فرانسه جمعیت, با توجه به یک سال 2017 گزارش مرکز تحقیقات پیو — در حال آخر این هفته جشن عید فطر این جشنواره به مناسبت پایان مقدس مسلمانان ماه روزه.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>