پلیس می گوید مرد با تفنگ تخلیه بازداشت یک بلوک از و کمتر از یک روز پس از مرگ دو تیراندازی در جکسون مربع

بوستون گزارش پلیس یک مرد دستور داد به خارج از خودرو در هنگام توقف ترافیک در مرکز و خیابان و Columbus Avenue بعد از ظهر جمعه تا به حال تخلیه تفنگ را در شلوار خود را.

مایکل ون-Rader بازداشت آمد کمتر از 24 ساعت پس از دو مرد به ضرب گلوله کشته شدند یکی از آنها به ضرب فقط بیش جنوب غربی کریدور در مرکز و Lamartine خیابان.

پلیس می گویند ون-Rader, 20, از Roxbury, یک مسافر در یک ماشین که راننده به حال تعلیق مجوز که ماموران در حال گشت زنی در منطقه یاد گرفتم وقتی که پرس و جو خود را پلاک حدود 4:25 p. m. آنها دستور داد او را از ماشین به بیرون و او را دستگیر و برای رانندگی با مجوز به حالت تعلیق و سپس بعد از ون-Rader گفت ماموران او نیست که مجوز آنها دستور داد او را به عنوان:

در حالی که مرد مسافر بود و خروج خودرو ماموران با مشاهده یک شی تشکیل رئوس مطالب از یک اسلحه گرم داخل نر جبهه حق در جیب شلوار. افسران بهبود Sauer & Sohn .32ACP اسلحه بدون مهمات.

او به اتهام در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم, پلیس می گویند.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>