لیگ فوتبال اسپانیا به سر از ژوئن 8

صادر شده در: ویرایش:

اسپانیایی فوتبال بالا پرواز بخش لالیگا می تواند بازگشت به اکشن از تاریخ 8 ژوئن پس از مختل رمان coronavirus همه گیر نخست وزیر پدرو سانچز گفت: در روز شنبه.

تبلیغات

همه سازمان فوتبال در اسپانیا بود موقت به حالت تعلیق در مارس 12 اگر چه باشگاه ها در دو بخش باید پس از بازگشت به آموزش.

لالیگا هنوز به طور رسمی تایید یک تاریخ که در آن از آن خواهد شد اگر چه رئیس جمهور خاویر Tebas گفته بود که قبلا او امیدوار است این فصل می تواند انجام دهد پس از 12 ژوئن.

“اسپانیا انجام داده است آنچه در آن نیاز به انجام و در حال حاضر افق های جدید می تواند برای همه باز. زمان آن رسیده است که به بهبود بسیاری از فعالیت های روزانه ما. از ژوئن 8 لالیگا خواهد بود قادر به بازگشت” سانچز گفت: در روز شنبه.

“فوتبال اسپانیا یک زیر بزرگ, اما آن را نمی خواهد تنها تفریح و سرگرمی فعالیت های آن باز خواهد گشت.”

اسپانیا یکی از کشورهای بدترین متاثر از شیوع کروناویروس با بیش از 28 ، 000 مرگ و میر و بیش از 234,000 موارد عفونت تشخیص داده شد. اما روزانه مرگ و میر شده است به طور پیوسته در حال کاهش با تنها 56 مرگ و میر ثبت شده در روز جمعه.

اسپانیا نیز آغاز شده است برای استراحت یکی از اروپا و دقیقترین مستندات با استانهای مادرید و بارسلونا مجموعه ای اجازه می دهد تا مجالس به 10 نفر از دوشنبه آنها به عنوان حرکت به فاز اول د-تشدید.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>