NBA می گوید آن است که صحبت کردن با دیزنی در مورد از سرگیری نجومی در مرکز فلوریدا

NBA است که در مذاکرات با شرکت والت دیزنی در سایت تک سناریو برای از سرگیری بازی در فلوریدای مرکزی در اواخر ژوئیه روشن ترین نشانه در عین حال که لیگ معتقد است که این فصل می تواند همچنان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط نیز بخشی از مذاکرات با دیزنی. بازی برگزار خواهد شد در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی عظیم دانشگاه در دیزنی ملک در نزدیکی اورلاندو.

NBA سخنگوی مایک باس گفت مکالمات هنوز “اکتشافی” و این سایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد نه تنها برای بازی بلکه برای شیوه و مسکن به عنوان به خوبی.

“اولویت ما همچنان به سلامت و ایمنی از همه درگیر و ما در حال کار با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند” باس گفت:.

به ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی یک 255 هکتار پردیس با چندین عرصه است که می تواند میزبان بازی ها به طور همزمان شده است و خانه را به, در میان چیزهای دیگر, جونیور, NBA, مسابقات قهرمانی جهان در سال های اخیر است. ESPN در درجه اول متعلق به دیزنی یکی از NBA پخش شرکای.

فضا را نمی توان یک موضوع حتی اگر لیگ برتر فوتبال — که آن هم در ایران به سر فصل آن در دیزنی — است که وجود دارد در همان زمان به عنوان NBA. کل دیزنی پیچیده است که حدود 40 کیلومتر مربع با حدود 24,000 اتاق های هتل ها.

مسائل حقوقی: سابق NFL quarterback رایان برگ دستگیر شد جمعه در یک داخلی شارژ باتری در پالم دزرت با توجه به رزرو و اطلاعات ارائه شده توسط Riverside County Sheriff بخش.

برگ 44 که تا به حال سابقه مشکل قانونی و در خدمت زمان در زندان به سرقت و مواد مخدر به اتهام برگزار می شد در $5,000 وثیقه.

برگ سوم به پایان رسید در Heisman جایزه رای گیری در سال 1997 و به رهبری واشنگتن به رز باول. او پیش نویس توسط San Diego Chargers به عنوان شماره 2 انتخاب در سال 1998 بود اما ناامید کننده NFL حرفه ای.

در ماه ژوئیه گذشته برگ استخدام شد توسط ESPN به عنوان یک تحلیلگر فوتبال. برگ کار کرده و Pac-12 شبکه در فصل گذشته شده است و میزبانی شرکت نشان می دهد در SiriusXM را Pac-12 کانال.

NFL: Linebacker آنتونی Chickillo توافق برای یک سال قرارداد با پرستاران نیواورلئان پس از بازی گذشته پنج فصل با Pittsburgh Steelers.

فوتبال: لیونل مسی, بارسلونا, و بقیه از لیگ اسپانیا می تواند از سر بازی به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 8. … در بوندسلیگا, رهبر, بایرن مونیخ روت اینتراخت فرانکفورت 5-2 در حالی که دوم-محل بوروسیا دورتموند 2-0 برنده در وولفسبورگ. همچنین بایر لورکوزن ضرب و شتم بوروسیا مونشنگلادباخ 3-1 در یک مسابقه که تا به حال در لیگ قهرمانان مقدماتی مفاهیم.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>