جنوبی پایان یادبود سربازان تخریب روز قبل از روز یادبود

این جنایت نفرت است dispicable اما این جای تعجب نیست که این اعمال ادامه با توجه به محرمانه بودن ارائه شده به افراد دستگیر شده برای شبیه جنایات در گذشته است. به یاد بیاورید در این زمان مشابه در سال گذشته یک صلیب شکسته را نابود کشت و ریشه کن پرچم استقبال مراقبان در UMass ویتنام یادبود. این چراغ اخبار چرخه آخرین آخر هفته روز یادبود و سریع بازداشت شده بود. به ما گفته شد که 33 سال درچستر مرد دستگیر شد و در حال حاضر می خواستم در یک جنایت, حکم بازداشت در یک مورد قبل از آن. در بسیار غیر معمول حرکت مقامات حاضر به انتشار نام این فرد و با اشاره او را به یک بیمارستان روانی قبل از تفهیم اتهام. نه یک کلمه دیگر شنیده شد.

با توجه به این واقعیت الگو و سه مایل نزدیکی است UMass مشکوک یک فرد مورد علاقه در این مورد ؟ چه کسی است که او و کسی که او مرتبط است ؟ اگر دولت در حال رفتن به ارائه حمایت از گمنامی به کسانی که نابود کردن بنای یادبود است که آن را هیچ جای تعجب چنین اعمال باقی بماند?

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>