ماداگاسکار برای ارسال نیروهای نظامی به شهر که در آن دو نفر از coronavirus

صادر شده در: بروز رسانی:

ماداگاسکار دولت اعلام کرده است که آن را به اعزام نیروهای نظامی و پزشکان به شرق شهر پس از چندین کشته شدند در خیابان ها و در جایی که دو نفر از این رمان coronavirus.

تبلیغات

ماداگاسکار کابینه برگزار شد نشست ویژه روز یکشنبه برای بحث در مورد وضعیت در Toamasina کشور دومین شهر بزرگ.

جزیره اقیانوس هند کشور ثبت شده 527 عفونت و مرگ دو نفر هر دو در تواماسینا.

از روز پنج شنبه بیش از 120 مورد جدید تایید شد و چندین کشته شدند در خیابانهای شهر هر چند علت مرگ روشن بود.

“پزشکان باید انجام دقیق معاینات برای دیدن اگر این مرگ و میر ناشی از یکی دیگر از بیماری (…) یا اگر آنها واقعا با توجه به شدید حاد تنفسی مشکلات است که این مهم شکل COVID-19:” استاد Hanta ماری دانیل Vololontiana سخنگوی دولت ویروس گروه ضربت گفت: در یک ملی پخش در روز یکشنبه.

دولت ارسال خواهد شد 150 سربازان برای تقویت Toamasina حفظ نظم و اجرای اقدامات در برابر coronavirus مانند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله.

کابینه همچنین اخراج Toamasina را بخشدار و بدون ارائه هیچ گونه توضیحی.

یک تیم نیز دستور به توزیع یک نوشیدنی بر اساس درمنه گیاهی شناخته شده به عنوان یک درمان در برابر مالاریا که ماداگاسکار مقامات ادعا می کنند درمان COVID-19.

مزایای بالقوه این چای گیاهی به نام Covid-آلی را نه تایید شده توسط هر مطالعه علمی.

دولت همچنین اعلام کرد که تحقیقات مربوط به مرگ یک پزشک در تواماسینا. با توجه به مطبوعات محلی قربانی شد, در بیمارستان بستری پس از عقد قرارداد COVID-19 و مرده پیدا شد و به دار آویخته در اتاق خود در صبح روز یکشنبه.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>