مرد پلیس آنها می گویند روشن یک پرچم آمریکا در آتش در مشترک و پرتاب آن را در بالای یک بشکه زندانی wagon

بوستون گزارش پلیس دستگیری یک مرد آنها می گویند به سرقت برده چند تا از این پرچم قرار داده شده در اطراف سربازان و ملوانان بنای تاریخی در بوستون مشترک برای یادبود روز روشن یک و پرتاب آن را در بالای یک بشکه خالی زندانی حمل و نقل واگن پارک شده در نزدیکی آبجو چشمه حدود 7:10 بعد از ظهر دیروز.

وقتی ماموران وارد دانیل hannah fraser, 40, تف در یکی از آنها اما او خلط سقوط کرد و تنها آمار یک افسر بر روی کفش خود را پلیس می گویند.

Hannah fraser شد و سپس بازداشت و به اتهام های مخرب و تخریب بناهای تاریخی مخرب تخریب اموال و حمله و باتری در یک افسر پلیس و رفتار آشوبگرانه پلیس می گویند. پلیس نمی گویند اگر آنها با استفاده از واگن در سوال به حمل و نقل hannah fraser به رزرو.

در ماه نوامبر گذشته hannah fraser که به آدرس خود را به عنوان سنت فرانسیس خانه در Boylston خیابان دستگیر شد در نزدیکی بوستون مشترک مرکز بازدید کنندگان در یک مسئول رفتار آشوبگرانه با توجه به سوابق پلیس است.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>