اسپانیا آسانسور Covid-19 مستند اقدامات در مادرید و بارسلونا و بازگشایی سواحل

صادر شده در:

Coronavirus مستند اقدامات در نهایت خواهد بود کاسته مردم در مادرید و بارسلونا از روز شنبه در حالی که در جای دیگر در اسپانیا برای اولین بار سواحل با توجه به بازگشایی شده است.

تبلیغات

ساکنان این دو شهر هم اکنون می توانید دیدار در گروه های 10 نفر در خانه های خود و یا در تراس کافه ها و رستوران ها.

گیتس از پارک های پایتخت نیز خواهد بود بازگشایی شد و از موزه ها خواهد بود قادر به دریافت تعداد محدودی از بازدید کنندگان.

رئال مادرید و بارسلونا مناطق پرجمعیت ترین در کشور و بخش بزرگی از کاستیا-لئون در شمال غرب در حال حرکت به فاز اول اسپانیا چهار فاز deconfinement برنامه پس چه شده است که یکی از دقیقترین مستندات در جهان است.

این مناطق بوده است کندتر deconfinement آهنگ به عنوان آنها را با مته سوراخ ضربه گیر در اسپانیا که به کشته شدن بیش از 28,700 مردم تا به امروز یکی از بالاترین عوارض.

هر کس باید همچنان به پوشیدن یک ماسک است که در حال حاضر اجباری در ساختمان ها و در خیابان های عمومی که آن را ممکن است برای نگه داشتن یک فاصله از دو متر (شش پا).

بقیه کشور در عین حال — 22 میلیون از اسپانیا 47 میلیون نفر — در حال حرکت به مرحله دوم است که انتظار می رود تا پایان ماه ژوئن.

رستوران ها ممکن است پس از بازگشایی به تعداد محدودی از مشتریان و گردش برای پیاده روی و یا ورزش های دیگر خواهد بود محدود به ساعات خاصی از روز.

به عنوان گرمای تابستان می رسد, سواحل, در سواحل اقیانوس اطلس و در بسیاری از اندلس و همچنین در بالئارس و جزایر قناری باز برای شنا منوط به اقدامات ایمنی.

وزارت بهداشت توصیه می کند محدود کردن تعداد بازدید به سواحل ایجاد مرزها و فاصله چتر چهار متر از هم جدا.

تنها مردم محلی بهره مند شوند برای هم بودن. سفر بین مناطق است که هنوز هم ممنوع است و اتباع خارجی ورود در اسپانیا باید قرنطینه برای 14 روز.

اما برنامه های دولت برای بازگشایی مرز به گردشگران خارجی در ماه جولای.

این مستند در نیروی از اواسط ماه مارس بوده است در میان شدید ترین در جهان است.

در چند هفته اول اسپانیایی ها به سختی می تواند مجموعه ای از پا خارج و فرزندان خود بودند داخل خانه نگهداری می شود.

بسیاری از ساکنان تبدیل شده اند بی تاب بیش از دولت را آهسته و با احتیاط روند لغو محدودیت.

هزاران نفر از مردم در اعتراض روز شنبه با ماشین در عمده شهرستانها اسپانیایی در تماس از راست بورسی ،

رانندگان honked خود شاخ تکان داد اسپانیایی پرچم و در گلدان و تابه را محکوم مدیریت coronavirus بحران در جناح چپ دولت از پدرو سانچز.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>