معترضان در اکوادور سرپیچی Covid-19 محدودیت به راهپیمایی علیه کار و کاهش دستمزد

صادر شده در:

تظاهر به مبارزه طلبیده coronavirus محدودیت به مارس در شهرستانها در سراسر اکوادور روز دوشنبه در اعتراض به رئیس جمهور لنین مورنو را شدید اقتصادی اقدامات لازم برای مقابله با بحران.

تبلیغات

مورنو در هفته گذشته اعلام کرد کاهش مخارج عمومی از جمله بسته شدن شرکت های دولتی و سفارتخانه ها در سراسر جهان اما اتحادیه های کارگری روز شنبه گفت: کارگران پرداخت شد نامتناسب قیمت در مقایسه با اکوادور نخبگان.

“این اعتراض به این دلیل که دولت اخراج کارگران برای جلوگیری از ساخت غنی پرداخت” Mecias Tatamuez سر از شهرستان بزرگترین اتحادیه واحد مقابل کارگران (FUT) به خبرنگاران گفت: در ماه مارس در کویتو.

در حدود 2000 نفر در راهپیمایی در پایتخت با تکان دادن پرچم ها و آگهی ها و فریاد ضد دولت شعار.

معترضان عینک ماسک و رعایت فاصله اقدامات توصیه شده در برابر گسترش از کروناویروس که باعث شده حداقل از 3200 مرگ و میر در کشور ساخت آن آمریکای جنوبی بدترین ضربه ملت سرانه. مقامات می گویند بیش از 2000 بیشتر مرگ و میر به احتمال زیاد مربوط به ویروس.

تظاهرات صورت گرفت و در چندین شهر دیگر از جمله Guayaquil, کانون اکوادور را بحران بهداشتی که در آن رهبران اتحادیه گفت: راهپیمایی صدها نفر از طریق شهرستان است.

مورنو دستور بسته شدن Ecuadoran سفارتخانه کاهش کارکنان دیپلماتیک و اوراق هفت شرکت های دولتی به عنوان بخشی از اقدامات طراحی شده برای صرفه جویی در برخی از 4 میلیارد دلار.

او همچنین اعلام کرد که انحلال اهلی هواپیمایی که بیش از 400 میلیون دلار در طول پنج سال گذشته.

دولت می گوید این بیماری همه گیر است که تا کنون هزینه اقتصاد حداقل 8 میلیارد دلار است.

بخش دولتی ساعت کار قطع شده است 25 درصد همراه 16 درصد کاهش پرداخت.

مورنو گفت: 150,000 مردم از دست داده بود شغل خود را به دلیل coronavirus.

اکوادور تلاش شد از لحاظ اقتصادی قبل از همه گیر آمار به دلیل بدهی بالا و وابستگی به نفت است.

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که اقتصاد را کوچک 6.3 درصد در این سال بیشترین افت از هر کشوری در آمریکای جنوبی است.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>