Covid-19: فرانسه از افزایش شمار تلفات با کمتر از 100 برای هفتمین روز متوالی

صادر شده در: Modified:

فرانسه coronavirus مرگ و میر افزایش کمتر از 100 برای هفتمین روز در حال اجرا در روز چهارشنبه در حالی که تعداد موارد تایید شده صعود تنها به میزان متوسطی با توجه به داده ها نشان داد که بدترین بیماری همه گیر می تواند برای این کشور در حال حاضر است.

تبلیغات

نخست وزیر Édouard فیلیپ را در روز پنج شنبه جزئیات جدیدی را در بلند کردن اجسام از دو ماه مستند که تحمیل شد در 17 مارس که می تواند شامل بازگشایی کافه ها و رستوران ها در برخی از نقاط فرانسه.

گفته می شود دولت فرانسه تماس-ردیابی برنامه ریزی تصویب شد مجلس هموار کردن راه برای یک آخر هفته راه اندازی.

فرانسه وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که تعداد مرگ و میر ناشی از coronavirus افزایش یافته بود توسط 66 یا 0.2 درصد به 28,596 چهارم-بالاترین شمارش در جهان است.

روزانه مرگ و میر افزایش یافته است به طور متوسط 910 بین آوریل 1 و 15 آوریل که فرانسه در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

تعداد موارد تایید شده افزایش 191 یا 0.1 درصد به 145,555 یک نرخ پایین تر از افزایش از روزانه به طور متوسط از 0.2 درصد دیده می شود و طی هفت روز است.

تعدادی از بیماران در بیمارستان با کروناویروس کاهش 584 یا 3.6 درصد به 16,264 با بیشترین کاهش به تاریخ. مراقبت های ویژه بیماران کاهش 54 به 1,555, ادامه روند نزولی گذشته تقریبا هفت هفته.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>