چهار پلیس آمریکا افسران پس از اخراج یکی از آنها کشته شدن یک مرد سیاه پوست توسط دو زانو بر گردن او

صادر شده در:

چهار مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شدند در روز سه شنبه یک روز پس از اطرافیان تلفن همراه تصویری دستگیر شده یکی از آنها را دو زانو بر گردن گزارشی که بعد از درگذشت در بیمارستان شهردار این شهرستان گفت.

تبلیغات

یک ویدیو از دوشنبه شب حادثه نشان داد یک افسر فشار دادن زانو خود را به گردن مردی بود که بعد از شناسایی به عنوان جورج فلوید به گفته شهردار یعقوب فری.

“او نباید درگذشت. چیزی که ما دیدم وحشتناک بود به طور کامل و کاملا آشفته” فری گفت: در طول یک اخبار و جلسه توجیهی در روز سه شنبه.

فری بعد در توییتر اعلام کرد که چهار پاسخ افسران درگیر در هراس از فلوید پایان داده شد.

“این درست است تماس,” او نوشت.

یک سری از پلیس-درگیر تیراندازی و قتل در سال های اخیر باعث تظاهرات گسترده در سراسر کشور و منجر به شکل گیری سیاه و سفید زندگی مهم جنبش که خواستار پایان دادن به یک ناموجه استفاده از نیروی کشنده در جوامع اقلیت.

دفتر تحقیقات فدرال در حال بررسی مرگ مینیاپولیس اداره پلیس گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

گروه گفت: ماموران پلیس در پاسخ به یک تماس در 8 p. m. به وقت محلی در مورد جعل اسناد در حال پیشرفت است. افسران یافت مظنون فلوید سالخورده در 40s او در آن اضافه شده است.

پس از او خارج شد ماشین یک درگیری فیزیکی بین ماموران و فلوید گرفت. زمانی که آنها دست به دستبند او فلوید به نظر می رسد در پزشکی پریشانی.

یک آمبولانس در زمان مشکوک به بیمارستان جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد, پلیس گفت:.

هیچ سلاح درگیر شدند و پلیس بودند صدمه دیده در حادثه, به گفته پلیس.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>