بوئینگ برای از سرگیری تولید از بد بخت 737 MAX هواپیما

صادر شده در: Modified:

بوئینگ از سر گرفته است و تولید 737 MAX در “پایین” نرخ زیر دو تصادفات مرگبار که منجر به هواپیما جهانی زمین توسط تنظیم کننده های این شرکت گفت.

تبلیغات

جت نشده پرواز تجاری از ماه مارس سال 2019 است و هنوز هم تعدادی از مراحل کلیدی و دور از پاک بودن برای سرویس توسط ما اداره هوانوردی فدرال و دیگر تنظیم کننده.

بوئینگ گفت: کار بر روی حداکثر بود و از سر گرفته در این شرکت رنتون واشنگتن کارخانه به عنوان آن را پیاده سازی طرح به منظور افزایش ایمنی و کیفیت محصول.

“ما که در یک سفر پیوسته به تکامل سیستم تولید ما و آن را حتی قوی تر” گفت: والت Odisho معاون رئیس جمهور و مدیر کل 737 برنامه.

هوافضا غول, بسته, تولید در ماه ژانویه میان عدم قطعیت بیش از زمانی که تنظیم کننده را روشن جت به پرواز دوباره.

حتی قبل از ضربه از coronavirus حداکثر بحران تا به حال هزینه بوئینگ میلیاردها دلار خسارت برای شرکت های هواپیمایی و هزینه های تولید از جمله هزینه برای ذخیره بیش از 400 هواپیما که نمی تواند به مشتریان تحویل داده.

از آن زمان بوئینگ مشکلات باید عمیق تر به آن هواپیمایی مشتریان شده اند محوری به مبارزه برای بقا با توجه به ياوه تقاضای سفر از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

در اوایل روز شنبه بوئینگ منتشر شد جزئیات کوچک سازی برنامه ریزی برای کاهش تعداد کارکنان 10 درصد یا حدود 16,000 کارکنان در همه.

این شرکت گفت که به تایید 5,520 ما کارکنان به صورت داوطلبانه اخراج شد و به اطلاع دیگر 6,770 کارکنان که آنها خواهد بود غیر ارادی اجازه رفتن.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>