چین حاضر سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت در هنگ کنگ قوانین امنیت

صادر شده در: ویرایش:

واشنگتن روز چهارشنبه درخواست اضطراری سازمان ملل متحد جلسه بیش از یک بحث امنیتی قانون چین پیشنهاد کرده است برای هنگ کنگ, اما پکن حاضر اجازه می دهد تا آن را برای ادامه و با توجه به دیپلمات.

تبلیغات

ما املای تمایل خود را برای امنیت جلسه شورای گفت و آن را “عمیقا نگران” توسط پکن حرکت می کند که بان کی مون “فتنه” و دیگر درک جرائم در امور مالی بین المللی hub.

هنگ کنگ فعالان می گویند که این قانون پیشنهادی به طور موثر لغو آزادی های اساسی برخوردار بوده و در این شهر پس از آن بازگشت به چین توسط انگلیسی ها در سال 1997.

آن را “اساسا تضعیف دلار هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال و آزادی به عنوان تضمین در زیر چین و بریتانیا اعلامیه مشترک از سال 1984 بود که با ثبت نام سازمان ملل متحد به عنوان یک الزام پیمان” واشنگتن ماموریت سازمان ملل متحد در بیانیه ای گفت.

“این یک موضوع فوری جهانی نگرانی که نشانه صلح و امنیت بین المللی” در بیانیه خود ادامه داد.

اما گفت: “چین “خودداری کرده است اجازه می دهد تا این نشست مجازی برای ادامه دهید.”

با تشکر از جدید کروناویروس-دوره روش های شورای امنیت videoconferences توافق باید همه 15 عضو هر چند به طور معمول در یک جلسه تنها می تواند رقابت اگر یک عضو متقاعد هشت دیگران به پیوستن به این اعتراض در یک رویه رای دادن.

“این نمونه دیگری از حزب کمونیست چین ترس از شفافیت و بین المللی و پاسخگویی برای آن اقدامات” آمریکا در بیانیه ای گفت:.

چین سفیر ایران در سازمان ملل متحد ژانگ جون پاسخ در یک صدای جیر جیر شنبه شب گفت: ما درخواست شد “بی اساس است.”

“قانون امنیت ملی برای هنگ کنگ است که صرفا در چین امور داخلی,” او گفت:. “این هیچ ربطی به با دستور شورای امنیت.”

پکن مقننه است که انتظار می رود در روز پنج شنبه به حرکت رو به جلو در قانون دور زدن هنگ کنگ خود قانونگذاری بدن.

ما در حال حاضر اعلام کرد در اوایل روز شنبه که دلار هنگ کنگ دیگر نمی خواهد لذت بردن از استقلال وعده داده شده توسط چین تحت قانون ایالات متحده باز کردن درب به پتانسیل تجارت تلافی.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>