فرانسه نرخ بیکاری عبور از رکورد 4.5 میلیون پس از 22 درصد ماهانه افزایش

صادر شده در: Modified:

تعداد زیادی از مردم در فرانسه به دنبال شغل رسید و در ماه آوریل با 22.6 درصد به یک رکورد بالا به عنوان یک کشور coronavirus مستند تعطیل swathes از اقتصاد, کار وزارت اطلاعات نشان داد در روز پنج شنبه.

تبلیغات

تعداد افراد ثبت نام شده به عنوان به دنبال کار شروع به پریدن کرد 843,000 از ماه مارس به 4,575,500 که بالاترین سطح از پرونده آغاز شد و در سال 1996 در فرانسه کار وزارت گفت.

این وزارتخانه گفت که این افزایش به دلیل نزدیک به 35 درصد کاهش در تعداد زیادی از مردم گرفتن شغل جدید است.

داده ها را شامل نمی شود افرادی که قرار داده شده است در دولت فروکش furloughs در طول بحران که در وزارت کشور گفت: شماره گذاری شده نزدیک به 13 میلیون نفر است.

فرانسه دولت قرار دادن این کشور تحت یکی از دقیقترین مستندات در اروپا در اواسط ماه مارس و این کشور تنها به تدریج در حال ظهور پس از اولین محدودیت برداشته شد در آوریل 11.

در اوایل این هفته Insee آمار ملی انگلیس در آژانس گفت: اقتصاد فرانسه است که به کوچک شدن 20 درصد در سه ماهه دوم از سه ماه گذشته مارک وخامت شدید در این کشور رکود است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>