روی استیل اوکلند را “صدای خدا” می میرد

روی استیل “صدای خدا” بود که در اوکلند عمومی-آدرس گوینده برای تقریبا 40 سال درگذشت پنج شنبه در خانه اش در آبرن این تیم گفت.

“ما سوگواری از دست دادن از” صدای خدا “روی استیل که گذشت امروز و در خانه اش” این یک توییتی. “به عنوان PA صدای یک را برای نزدیک به چهار دهه خود را پررونق باریتون سالن بزرگ پر از سبیل باند به بیلی توپ باش برادران و Moneyball.

“محبوب همه او را لمس زندگی نسل از طرفداران. ما ارسال قلبی ما تسلیت خود را به خانواده و عزیزان.”

استیل تبدیل به یک گوینده در سال 1968 سال این تیم نقل مکان کرد و از کانزاس سیتی به اوکلند و قرار داده نشده است پایین میکروفون تا سال 2005 (اگر چه او کار صورت پراکنده در طول فصل 2007-08) پس از قرارداد آشالازی یک اختلال نادر مری.

“من عاشق کار من است. من هرگز تا به حال یک احساس بد در مورد نیاز به رفتن به محل کار” استیل گفت: این وقایع را گوئن نپ در سال 2006.

استیل کار کرده و بیش از 3000 ‘ بازی بیس بال از جمله شش سری جهانی و همه ستاره بازی از دست رفته فقط پنج روز در 38 سال خدمت.

استیل عبور می آید فقط چهار روز پس از مرگ 77 سال چستر Farrow که مشغول به کار به عنوان یک scoreboard اپراتور برای بیش از 50 سال آغاز و در سال 1969.

فارو بود که یکی از طولانی ترین خدمت کارکنان درگذشت یکشنبه در ولنوت کریک.

متی تام یک صفحه ویرایشگر در SFGATE. ایمیل: [email protected]

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>