در اسپانیا دولت فشار از طریق تضمین درآمد پایه برای مبارزه با فقر

صادر شده در: اصلاح شده با:

دولت اسپانیا تایید شده در روز جمعه ایجاد یک درآمد حداقل ارزش 462 یورو ($514) یک ماه برای فقیرترین معاون نخست وزیر پابلو ایگلسیاس در یک نشست خبری گفت در یک طرح است که اهداف برخی از 2.5 میلیون نفر است.

تبلیغات

تحت فرمان تصویب در جلسه هیئت دولت سوسیالیستی به رهبری دولت خواهد پرداخت دستمزد ماهانه و بالا موجود درآمد برای مردم درآمد کمتر به طوری که آنها حداقل است که مقدار حداقل هر ماه Iglesias به خبرنگاران گفت:.

حداقل درآمد را افزایش می دهد با تعدادی از اعضای خانواده به کل از بالا به 1,015 € در هر ماه. برنامه های جدید با هدف رسیدن به 850,000 خانواده یا 2.5 میلیون نفر و هزینه دولت در حدود 3 میلیارد یورو در سال است.

این طرح به نصب یک پایه درآمد قبل از انتخابات وعده داده بود اما شتاب با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

اسپانیا یکی از اروپا سخت ترین ضربه از کشورها با بیش از 27,000 کشته و نزدیک به 238,000 تایید موارد ویروس. این شهر همچنین دارای یکی از بالاترین نرخ بیکاری در این قاره.

نزدیک به یک میلیون شغل از دست داده بودند و در ماه مارس به تنهایی زمانی که این مستند آغاز شد و بانک مرکزی اسپانیا پیش بینی شده است اقتصاد را قرارداد تا 12 درصد این سال است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>