پیکنیک در گذشته: پاریس پارک بازگشایی پس از Covid-19 مستند

صادر شده در: بروز رسانی:

پارک ها و باغ ها در پاریس بازگشایی در روز شنبه به فرانسه وارد فاز دوم آن آرامش مستند قوانین که اعمال شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

تبلیغات

بسیاری از پاریسی می تواند در گذشته لذت بردن از اولین پیک نیک از تابستان است. شهر پارک ها و فضاهای سبز بازگشایی در روز شنبه پس نخست وزیر ادوارد فیلیپ آدرس در روز پنج شنبه زمانی که او اعلام کرد: “نتایج خوب” در جنگ علیه Covid-19.

اما قوانین خاص را در محل. بازدید کنندگان باید حفظ اجتماعی فاصله گرفتن هستند, توصیه به پوشیدن ماسک صورت – هر چند اینها واجب نیست – و تجمعات نباید بیش از ده نفر.

مردم نیز خواهد شد مجاز به پیک نیک و ورزش در پارک ها اما گروه ورزشی جلسات هنوز هم ممنوع است.

بیشتر از شصت و پارک ها هستند که یا زمین های بازی و یا در حال بازسازی هستند و از مطالعه حذف از اندازه گیری. زمین بازی را دوباره باز به تدریج اجازه می دهد تا برای تمیز کردن کامل.

>> بیشتر بخوانید: فرانسه, میله, رستوران ها و پارک ها به بازگشایی با محدودیت از ژوئن 2

شهردار پاریس Anne Hidalgo شده بود فشار در شهرستان پارک ها و باغ ها به بازگشایی برای هفته ها با این استدلال که آن را به ساکنان پرجمعیت سرمایه فضای بیشتری برای حرکت می کند.

“اگر شما نمی باز پارک ها و باغ ها برای پیاده روی, ورزش, پیکنیک, پاریسی خواهد شد نقل مکان به پیاده رو و یا مکان هایی مانند دستها و یا کانال Saint-Martin” گفت: هیدلگو.

کافه ها و رستوران ها را بازگشایی سراسر کشور از تاریخ 2 ژوئن.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>