‘صبر به پایان رسیده است’: انگلستان چراغ سبز برای بازگشت از ورزش های رقابتی

صادر شده در: بروز رسانی:

پس از نزدیک به سه ماه تعطیلی تمام ورزش های رقابتی در بریتانیا می توانند رزومه از ژوئن 1 در پشت درهای بسته ارائه شده شرایط سخت در حال ملاقات از دولت گفت: در روز شنبه.

تبلیغات

اولین و مهمترین رویداد زندگی می کنند انتظار می رود که این 2000 Guineas سهام نژاد اسب در نومرکت در ژوئن 6.

هیچ رقابتی در سطح بالای ورزش صورت گرفته در انگلیس از ماه مارس به این کشور می پردازد با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 38 ، 000 نفر در بریتانیا است.

در یک سند منتشر شده در سه شنبه توسط وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS), فرهنگ کار, Oliver Dowden برشمرد سخت معیار است که باید رعایت شود اجازه می دهد تا ورزشکاران نخبه و ورزشکاران حرفه ای را از سر گرفت.

“صبر به پایان رسیده است. زندگی انگلیسی ورزش به زودی پشت در در امن و با دقت در محیط های کنترل شده,” او گفت:.

“این هدایت را فراهم می کند امن چارچوب برای, ورزش برای از سرگیری مسابقات پشت درهای بسته. آن است که در حال حاضر به ورزش های فردی و به تایید آنها می توانید ملاقات این پروتکل ها و تصمیم گیری زمانی که آن را مناسب برای آنها را به راه اندازی مجدد.”

Dowden همچنین تایید کرد که آماده سازی شد و در حال نهایی شدن برای لیگ برتر و فوتبال انگلیسی لیگ به بازگشت به عمل در ماه ژوئن. لیگ برتر سهامداران این هفته توافق بازگشت به تماس با موقت راه اندازی مجدد تاریخ ژوئن 17, ارائه تمام الزامات ایمنی در محل هستند.

“لیگ برتر استقبال دولت اعلام امروز” بیانیه ای از لیگ برتر گفت. “همه مهم ورزشی از جمله لیگ برتر کار کرده اند با DCMS به تولید مرحله سه پروتکل است.

“ما موقت برنامه ریزی شده برای راه اندازی مجدد لیگ برتر در ژوئن 17, اما هنوز هم وجود دارد مقدار کار انجام می شود برای اطمینان از ایمنی همه درگیر.”

دولت در مرحله سوم راهنمایی برای برگزاری رقابتی رویدادهای ورزشی شامل شرایط مانند بازیکنان به تنهایی سفر به سالن در حال نمایش برای coronavirus علائم و حفظ اجتماعی فاصله که در آن ممکن است.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>