شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن رستگاری در محلی سوپر مارکت ها و فروشگاه ها مشروب در هفته آینده

وزارت امور خارجه حفاظت محیط زیست اعلام کرد که دیروز یک Covid-19-مربوط به ممنوعیت بطری و می تواند رستگاری ماشین آلات برداشته شود در روز سه شنبه – که به معنی فروشگاه ها استفاده می شود که به بازده را مجبور به شروع به مصرف آنها را دوباره.

البته در طاعون بار این بدان معناست که برخی از تنظیمات: شما باید برای پوشیدن چهره و پوشش در حالی که بازگشت که زیرزمین ارزش returnables. فروشگاه ها را مجبور به قرار دادن نشانه گذاری هر شش پا را نشان می دهد قریب به اتفاق انبوهی از ما از جان گذشته برای اصلاح ما فضای طبقه که در آن برای ایستادن در حالی که انتظار ما به نوبه خود در می و بطری lesbo آسیا و در کنار returnin’ زمان برای سالمندان است. همچنین در صورت امکان آنها باید حداقل شش فوت بین هر دستگاه و یا محدود کردن تعداد افراد مجاز در بازیافت منطقه در یک زمان.

کارگران نیز باید مراحل ضد عفونی کردن دستگاه قبل از باز کردن آنها را برای خالی کردن آنها علاوه بر در نظر گرفتن سایر مراحل مانند پوشیدن دستکش و پوشش صورت.

رایگان tagging:

آگهی:

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>