Covid-19: فرانسه سوابق کاهش بیشتر در موارد hospitalisations

صادر شده در: Modified:

فرانسه coronavirus موارد به کاهش خود ادامه داد, مقامات بهداشتی گفت: با 14,322 بیماران در حال حاضر در بیمارستان از 14,380 یک dayearlier.

تبلیغات

تعداد Covid-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافت و به 1,319 از 1,361 سلامت اداره در بیانیه ای گفت.

بیمارستان مرگ و میر از این ویروس افزایش 31 به 18,475 – 11th متوالی افزایش روزانه زیر 100.

شماره خانه سالمندان مرگ و میر آینده خواهد بود به روز رسانی در سه شنبه اداره گفت: پس از تعطیلات آخر هفته طولانی از دوشنبه یک روز تعطیل عمومی در فرانسه.

این کشور است که شاهد کاهش محدودیت های اعمال شده پس از نخست وزیر Édouard فیلیپ در روز پنج شنبه اعلام کرد جزئیات فاز دوم تدریجی لغو سخت در سراسر کشور coronavirus مستند آغاز شد که در 17 مارس است.

کافه ها و رستوران ها باز از ژوئن 2, اما در پاریس که در آن خطر Covid-19 عفونت باقی می ماند بالاتر از بقیه کشور تنها در خارج از تراس کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی شده است.

پارک در پایتخت افتتاح شد شنبه برای اولین بار در بیش از دو ماه است. بازدید کنندگان باید حفظ اجتماعی فاصله و توصیه به پوشیدن ماسک صورت – اگر چه اینها واجب نیست. گردهمایی همچنین نباید بیش از 10 نفر است.

روز جمعه لوور ترین در جهان است بازدید از موزه اعلام کرد قصد دارد به استقبال بازدید کنندگان در ژوئن 6 به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله دوباره باز کردن.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>