تظاهرات مخالفان جنگ در سراسر جهان برای نشان دادن همبستگی خود با جورج فلوید

صادر شده در: Modified:

مایل از مینیاپولیس که در آن جورج فلوید, 46 کشته شد در بازداشت پلیس هزاران نفر از معترضان با تجمع در برلین و لندن و تورنتو در روز شنبه به demontrate علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. فرانس 24 گزارش.

تبلیغات

ده ها تن از معترضان با تجمع در مقابل سفارت آمریکا در برلین با آگهی ها ورزشی شعارهایی مانند “سیاه زندگی ماده” “نه عدالت بدون صلح” و “من نمی توانم نفس بکشم”.

“من نمی توانم نفس بکشم” بودند و برخی از جورج فلوید کلمات تاریخ و زمان آخرین شنیده می شود در این فیلم از مرگ او به عنوان پلیس درک چوین دوخته و او را به زمین با زانو خود را در Floyd گردن. چوین شده و متهم سوم-قتل درجه.

تماس در برابر نژادی و بی عدالتی بودند همچنین شنیده می شود در بخش لندن از نظر – تا حدودی برای نشان دادن همبستگی با فلوید بلکه به نقطه ای که انگلستان نیست بی گناه وقتی که می آید به نژاد پرستی.

“ما در حال انجام این کار از آنجا که ما عصبانی هستید. ما احساس می کنیم مثل صدای ما شنیده نمی, گفت:” یکی از معترضان.

در تورنتو هزاران نفر از مردم در راهپیمایی مسالمت آمیز علیه نژادپرستی در اعتراض به مرگ یک زن سیاه و سفید سقوط کرد که از او تورنتو بالکن آپارتمان در چهار شنبه در حالی که به تنهایی با افسران پلیس که به نام شده بود به خانه اش.

با کلیک بر روی پلیر بالا به تماشای فیلم کامل گزارش.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>