Roslindale بازار کشاورزان را دوباره باز می شود در روز شنبه اما با عمده محدودیت در هر دو فروشندگان و خریداران

Roslindale ایجاد کرد خیابان اصلی است اعلام کرد که آدامز پارک بازار کشاورزان شروع می شود تا دوباره این شنبه با “جدید شتاب-و-رفتن با فرمت از پیش بسته بندی ملزومات” و دیگر Covid-19-تغییرات مرتبط:

تنها 15 فروشندگان اجازه خواهد داشت برای راه اندازی فروشگاه در بازار اجرا خواهد شد 9 صبح تا 1:30 صبح در روزهای شنبه از طریق نوامبر و تنها 45 خریداران اجازه خواهد داشت در پارک در یک زمان محدود و ورود و خروج نقاط. تنها فروشندگان خواهد بود و مجاز به رسیدگی به تولید تا زمانی که یک خریدار برای پرداخت یکی از پیش بسته است. همه در داخل پارک هم کشاورزان و مشتریان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن صورت پوشانده اند. شستن دست ها-ایستگاه نصب خواهد شد.

قبل از سفارش در صورت امکان پیشنهاد شده است.

در یک بیانیه RVMS, مدیر اجرایی, Alia حمدا فارست گفت:

ما را از دست این موسیقی زندگی می کنند و فعالیت های کودکان در این سال ما نگاه به جلو به یک زمان که در آن ما می توانید به این معشوق جامعه جمع آوری است که کشاورزان ما در بازار تبدیل شده است.

اطلاعات بیشتر در.

محله:

رایگان tagging:

آگهی:

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>