صادر شده در: ویرایش:

ناسا فضانوردان وارد ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه پس از یک نقطه عطفی 19 ساعت سفر در اولین crewed ما فضاپیما در نزدیک به یک دهه یک پیروزی برای SpaceX و شرکت های خصوصی.

تبلیغات

دریچه را باز کرد و در مدت کوتاهی بعد از 1 بعد از ظهر به وقت شرق به عنوان فضانورد ناسا باب Behnken و داگ Hurley انجام نهایی نزدیک کردن روش های عبور از ایستگاه فضایی بین المللی آستانه حدود 20 دقیقه بعد.

سیاه پوشیدن پیراهن یقه دار و شلوار خاکی, Behnken وارد شده برای اولین بار پس از Hurley.

آنها استقبال هموطنان ما فضانورد کریس کسیدی و همچنین فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner همه در آبی jumpsuits از ایستگاه فضایی بود که در سال 1998 راه اندازی شد و اولین ساکنان در سال 2000.

“این یک افتخار واقعی برای فقط بخش کوچکی از این نه سال تلاش از آخرین باری ایالات متحده سفینه فضایی لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی” هرلی گفت: پس از موفقیت “نرم docking.”

ناسا مدیر جیم Bridenstine خطاب به خدمه از کنترل ماموریت در هوستون.

“خوش آمدید به باب و داگ” گفت: Bridenstine. “من به شما بگویم تمام جهان شاهد این ماموریت و ما خیلی خیلی افتخار می کنم از همه چیز شما را انجام داده اند و برای کشور ما است.”

“آن را به ایالات متحده بازگشت و در crewed راه اندازی کسب و کار و ما فقط واقعا خوشحالم که در هیئت مدیره این شکوه پیچیده” پاسخ هرلی که فرمان خدمه کپسول اژدها به نام “تلاش است.”

“اژدها شد huffing و تنومند’

در طول اقامت خود Behnken و Hurley ادامه خواهد داد به انجام چک های بیشتر در تلاش به منظور ثبت نام بر روی آمادگی خود را.

آنها همچنین ارائه پشتیبانی به سه نفر دیگر از خدمه در هیئت مدیره ISS.

هرلی افزود که او امیدوار است این ماموریت را الهام بخش آمریکایی ها در زمانی که جهان احاطه شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“این فقط یک تلاش است که ما می توانیم نشان می دهد برای این سنین در این زمان تاریک است که ما تا به حال بیش از گذشته چند ماه به نوع الهام بخش به خصوص افراد جوان در ایالات متحده برای رسیدن به این اهداف بلند” او گفت:.

خواسته یک نماینده مجلس چگونه خدمه اژدها جابجایی نسبت به شاتل فضایی بود که توقیف در سال 2011 Behknen نشان داد جدید کشتی بود ناهموار سوار.

“اژدها شد huffing و تنومند تمام راه را به مدار و ما قطعا رانندگی و یا سوار اژدها تمام راه را تا” او گفت:.

“و پس از آن نه کاملا همان سوار, سوار صاف به عنوان شاتل فضایی بود.”

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de