Facebook کارکنان حمله زوکربرگ بیش از شرکت موضع به عمل در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

صادر شده در: بروز رسانی:

Facebook کارکنان انتقادی از مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ تصمیم به عمل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی نظرات در مورد ایالات متحده آمریکا تظاهرات عمومی رفت در توییتر ستایش رقیب شرکت رسانه های اجتماعی برای بازیگری و rebuking خود کارفرما.

تبلیغات

بسیاری از تکنولوژی کارگران در شرکت ها از جمله Facebook Inc, الفبای, Inc گوگل و Amazon.com Inc – باید به طور فعال به دنبال عدالت اجتماعی مسائل در سال های اخیر اصرار کارفرمایان خود را به اقدام و تغییر سیاست.

حتی تا آخر هفته نقد مشخص شده یک مورد نادر از بالا-سطح کارکنان علنا خود را اجرایی به وظیفه با حداقل سه نفر از هفت انتقادی نوشته های دیده شده توسط ایسنا در آینده از افرادی که شناسایی خود را به عنوان مدیران ارشد.

“علامت اشتباه است و من تلاش خواهد کرد در بلندترین راه ممکن برای تغییر ذهن خود” نوشت: Ryan فریتس که حساب توییتر شناسایی او به عنوان مدیر طراحی محصول برای Facebook را خوراک خبری است. او افزود: تا به حال بسیج “50+ قرار دهند مردمی” به لابی برای تغییر داخلی.

Jason رده شناسایی شده به عنوان مدیر مدیریت محصول نوشت: در یک صدای جیر جیر: “من کار در Facebook و من افتخار می کنم از اینکه چگونه ما در حال نشان دادن است. اکثر همکاران من صحبت کردم به احساس به همان شیوه. ما در حال ساخت صدای ما شنیده می شود.”

“ما می دانیم که درد بسیاری از مردم ما احساس حال حاضر به خصوص سیاه و سفید ما جامعه” Facebook سخنگوی اندی سنگ نوشت: در متن اشاره به کارکنان شرکت.

“ما را تشویق کارکنان به صحبت می کنند آشکارا زمانی که آنها مخالفت با رهبری است. به عنوان ما به صورت اضافی تصمیم گیری های دشوار در اطراف محتوای پیش رو ما همچنان به دنبال آنها انتقادات و پیشنهادات صادقانه.”

برچسب هشدار دهنده

توییتر Inc در جمعه ضمیمه یک برچسب هشدار دهنده به یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او تا به حال شامل عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” توییتر گفت: صدای جیر جیر آن نقض قوانین علیه ستایش خشونت بود اما در حال ترک کردن به عنوان یک خدمات عمومی ،

در سراسر کشور ناآرامی فوران پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس دوشنبه گذشته. فیلم نشان داد که یک افسر زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه قبل از او درگذشت.

Facebook کاهش یافته است به اقدام در همان پیام با زوکربرگ گفت: در Facebook ارسال در روز جمعه در حالی که او این سخنان را “عمیقا توهین آمیز” آنها را نقض نمی کند سیاست شرکت در برابر incitements به خشونت و مردم باید بدانند که آیا دولت برنامه ریزی برای اعزام نیروی.

در این پست زوکربرگ که هفته گذشته در زمان درد به فاصله شرکت خود را از مبارزه بین رئیس جمهور و توییتر نیز گفت: Facebook تا به حال شده است در تماس با کاخ سفید روز جمعه به توضیح سیاست های خود. Facebook بعد از تایید گزارش وب سایت خبری Axios که زوکربرگ تا به حال یک تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما برخی از مخالف کارکنان به طور مستقیم ستایش توییتر پاسخ.

“احترام به @توییتر یکپارچگی تیم برای ساخت اجرای تماس” نوشته دیوید Gillis شناسایی شده به عنوان مدیر طراحی محصول. در توییتر موضوع او گفت که او درک منطق از Facebook تصمیم اما: “من فکر می کنم آن شده اند که حق را برای ما به یک روح سیاست’ استثنا که در بیشتر زمینه به حساب آورد.”

Jason رده یکی از چندین Facebook کارکنان بودند که سازماندهی جمع آوری اعانه برای عدالت نژادی گروه در مینه سوتا است. زوکربرگ گفت: در Facebook پست در روز دوشنبه که این شرکت خواهد کمک اضافی 10 میلیون دلار به عدالت اجتماعی باعث می شود.

“دادن یک پلت فرم به تحریک خشونت و گسترش دروغ و غیر قابل قبول است بدون در نظر گرفتن که شما هستند و یا اگر آن را قابل انتشار” نوشت: یکی دیگر از Facebook, مدیر اندرو کلاغ سر طراحی برای شرکت پورتال محصول. “من مخالف با علامت موقعیت و کار را تغییر دهد.”

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>