تفنگ اخراج زن شات مرد دستگیر شده در درچستر

بوستون پلیس گزارش آنها در حال بررسی این که آیا یک مرد بازداشت شده با اسلحه طولانی نیست پس از تیراندازی در خیابان کوهستان در درچستر مردی که به ضرب گلوله یک زن که به یک محلی اورژانس با زخم گلوله در اوایل روز شنبه.

پلیس می گویند که حدود 2:10 صبح از افسران در پاسخ به 23 کوه Ave. پس از بشکه ShotSpotter سیستم گزارش تیراندازی وجود دارد.

در حالی که در رویکرد ماموران با مشاهده یک خودرو در حال فرار از صحنه در یک نرخ بالای سرعت. افسران شد در نهایت قادر به متوقف کردن خودرو در منطقه از 24 Ballou خیابان. مشکوک بود که عامل فرار موتور خودرو قرار داده شد زمانی که در بازداشت ماموران کشف او دارای یک گواهینامه رانندگی معتبر. افسران rsi مظنون مسیر پرواز که منجر به بهبود از یک دور انداخته .380 کالیبر برج ثور تفنگ دستی در این منطقه از 27 Lauriat خیابان. ماموران در ادامه تحقیقات خود و قادر به قرار دادن یک .380 کالیبر پوسته پوسته در منطقه ضربه نقطه نقطه فعال سازی. یک زمان کوتاه بعد یک نر بالغ قربانی ارائه شده و خودش را در یک منطقه محلی از بیمارستان به غیر تهدید کننده زندگی زخم گلوله که ممکن است پایدار در این حادثه است.

عمر جکسون, 31, از Mattapan شد و در ابتدا به اتهام در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم, رانندگی پس از تعلیق و عدم توقف برای یک افسر پلیس, پلیس می گویند.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید