مستقل کالبد شکافی می یابد جورج فلوید درگذشت خفگی

صادر شده در: Modified:

کالبد شکافی سفارش برای جورج فلوید خانواده متوجه شد که او بر اثر خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای تقریبا نه ساعت و نادیده گرفته و گریه می کند از پریشانی خانواده وکلای روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

کالبد شکافی توسط یک دکتر که نیز مورد بررسی قرار اریک گارنر بدن یافت فشرده سازی قطع خون به Floyd مغز و وزن در پشت او ساخته شده آن را سخت به نفس, خانواده, وکیل بن Crump گفت. به نام او برای سومین قتل درجه اتهام سابق افسر درک چوین به روز رسانی به قتل درجه اول و برای سه نفر دیگر از افسران سابق حاضر در صحنه به شارژ.

خانواده کالبد شکافی متفاوت از رسمی کالبد شکافی به عنوان شرح داده شده در یک شکایت کیفری علیه این افسر سابق. که کالبد شکافی شامل اثر بودن محدود همراه با زمینه مسائل مربوط به سلامت و بالقوه باده در Floyd سیستم بلکه آن گفت: هیچ چیز یافت می شود “برای حمایت از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق”.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که در دستبند در زمان درگذشت پس از چوین که سفید است را نادیده گرفته اطرافیان فریاد به او و فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او دستگیر شده در شهروند ویدئو برانگیخته روز از تظاهرات در مینیاپولیس است که با گسترش به شهرستانها در سراسر امریکا است.

رسمی کالبد شکافی هفته گذشته ارائه جزئیات دیگری در مورد مسکرات و سم شناسی نتایج هفته طول می کشد. در 911 تماس کشید که پلیس تماس گیرنده در توصیف این مرد مظنون به پرداخت با پول تقلبی به عنوان “بدجور مست و او را در کنترل خود”.

Crump هفته گذشته گفت که او راه اندازی خانواده خود کالبد شکافی. فلوید خانواده مانند خانواده های دیگر مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس می خواستم مستقل نگاه کنید زیرا آنها نمی اعتماد مقامات محلی برای تولید بی طرفانه کالبد شکافی.

سابق نیویورک رئیس معاینات پزشکی انجام کالبد شکافی مستقل

خانواده کالبد شکافی انجام شده توسط مایکل بادن و Allecia ویلسون. بادن سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک بود که استخدام برای انجام کالبد شکافی از اریک گارنر سیاه و سفید مردی که در سال 2014 بعد از پلیس نیویورک قرار داده و او را در یک سبد و او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

بادن نیز انجام مستقل کالبد شکافی مایکل براون 18 ساله به ضرب گلوله پلیس در فرگوسن میسوری است. او گفت: قهوه ای, کالبد شکافی, درخواست, نوجوانان, خانواده, آیا فاش کردن نشانه هایی از مبارزه مصاحبه شک در یک ادعا توسط پلیس که یک مبارزه بین قهوه ای و افسر منجر به تیراندازی.

چوین که او نیز به اتهام قتل نفس است که در یک زندان ایالتی. سه تن دیگر از ماموران در صحنه مانند چوین بودند اخراج روز پس از این حادثه بوده اند اما عنوان شده است.

رئیس پلیس مینیاپولیس اتحادیه گفت: در نامه ای به اعضای که افسران اخراج شدند بدون طی کردن مراحل کار وکلای مدافع در حال مبارزه برای شغل خود را. ستوان باب Kroll اتحادیه رئیس جمهور همچنین با انتقاد شهرستان رهبری گفت: عدم حمایت است به سرزنش روز از گاهی خشونت آمیز تظاهرات.

وقتی پرسیده شد که برای پاسخ مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: “برای یک مرد که شکایت بنابراین اغلب در مورد عدم اعتماد جامعه و حمایت از اداره پلیس باب Kroll باقی می ماند و تکان دهنده بی تفاوت نسبت به نقش خود در تضعیف است که اعتماد و حمایت است.” فری گفت: کرول مخالفت با اصلاحات و عدم همدلی برای جامعه تضعیف اعتماد به پلیس است.

مینه سوتا فرماندار Tim Walz یکشنبه اعلام کرد که دادستان کل کیت الیسون خواهد شد هر گونه پیگرد قانونی در Floyd مرگ است. محلی و مدنی باید گفت: Hennepin County وکیل Mike Freeman ندارد اعتماد جامعه سیاه و سفید. آنها باید اعتراض خود را در خارج از خانه و فشرده او را به اتهام سه تن دیگر از افسران. فریمن باقی مانده است در مورد.

جورج فلوید برادر تجدید نظر برای صلح

در مینیاپولیس در دوشنبه فلوید برادر ترنس ساخته عاطفی درخواست برای صلح در محل که در آن چوین دوخته فلوید به پیاده رو با قرار دادن زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای نزدیک به نه ساعت.

“اجازه دهید آن تغییر دهید تا همتون. اجازه دهید را تغییر دهید آن را. انجام این کار مسالمت آمیز لطفا” ترنس فلوید گفت.

جمعیت شعار می دادند “چه نام خود را ؟ جورج فلوید!” و “پایین سه برو!” در اشاره به چهار افسران درگیر در Floyd بازداشت.

جمع آوری بخشی تجمع و بخشی بداهتا مداحی به عنوان فلوید مردم خواست برای توقف خشونت و استفاده از قدرت خود را در صندوق های رای.

(FRANCE 24 با AP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>