خوش شانس شکستن اجازه می دهد تا نسکار Brad Keselowski را به نفع خود در بریستول

بریستول, Tenn. — Brad Keselowski خود را به ارث برده دومین پیروزی این فصل هنگامی که تعقیب الیوت و جوی afton wagner برخورد آنها به عنوان مسابقه برای پیروزی یکشنبه در Bristol Motor Speedway.

Keselowski بود در سوم با دامان و به نوبه خود باقی مانده زمانی که او زنان را به دومین پیروزی خود را در سه جام نسکار مسابقه. Afton wagner پاک کرده بود الیوت برای سرب با سه دور باقی مانده اما الیوت بود وسیله او را در حالی که به دنبال دومین پیروزی در سه روز.

آنها از تماس سوم و چهارم به نوبه خود و در حالیکه به دیوار به عنوان Keselowski تضعیف گذشته با دامان باقی مانده است. او تا به حال فقط یک سفر در اطراف 0.533 مایل بتن صحنه یا میدان گاوبازی به پیروزی.

Keselowski در قرارداد سال با تیم Penske کردم اولین پیروزی فصل گذشته یکشنبه در کوکا کولا 600. الیوت شد و در حدود دو دور به دور از برنده هنگامی که یک احتیاط پرواز کرد و Keselowski به ارث برده شود زمانی که الیوت بازمی گردد.

Keselowski به دست آورده است که پیروزی در الیوت هزینه و در حال حاضر اولین راننده به برنده چندین مسابقه در پنج جام حوادث پس از نسکار از سر گرفته مارس 17.

“چیزهای زیادی وجود دارد که در جهان من فقط خدا را شکر من به عنوان یک راننده اتومبیل مسابقه و انجام این کار” Keselowski گفت: پس از دادن فورد سوم آن پیروزی در پنج مسابقه.

Afton wagner به پایان رسید 21 و الیوت شد 22. Afton wagner خیره پایین الیوت به عنوان دو صعود از اتومبیل های خود را, اما الیوت به نظر نمی آید در جهت خود را. پس از afton wagner تا به حال بازیابی خود ماسک صورت او نزدیک الیوت برای یک مکالمه کوتاه.

“او غرق من” afton wagner گفت. “یک عذرخواهی ساده … یک مرد و بگو من بد است.’ من تا به حال به زور عذرخواهی که — برای من — فقط کودکانه است.”

الیوت قبول مسئولیت پس از بحث.

“Awww فقط رفتن برای پیروزی” الیوت گفت. “من قطعا را سرزنش می کنند. من فقط رو شل کردم و به او.”

Clint Bowyer دوم شد و خود را برای بهترین پایان در یک سال و یک 1-2 پایان برای فورد است. Jimmie Johnson سوم شد و در یک شورلت. Kyle Busch و اریک جونز گرد پنج در یک جفت از Toyotas برای Joe Gibbs Racing.

رایان Blaney تا به حال یک ماشین قوی اولیه و چراغ 60 دور اما سقوط کرد در حالی که تعقیب Keselowski او هم تیمی برای سرب در مرحله دوم. Blaney به نظر می رسید به دریافت بیش از حد بالا در مسیر جابجا شدم به دیوار و پس از آن ضربه Ty Dillon.

Blaney رفت و به بریستول آینده back-to-back مقام سوم پس از اتمام اما زخم تا آخر.

جینا سرخ کن یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>