یک هفته پس از جورج فلوید مرگ ما بیدار به شهرستانها در قتلگاه

یک هفته پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس و پس از شش روز مستقیم از ناآرامی در امریکا شروع یک هفته جدید در روز دوشنبه با محلات در قتلگاه شهری خیابان ها سنگر گرفتند و رهبران سیاسی در تلاش برای کنترل فوران خشم بیش از افغانستان.

تبلیغات

با وجود حکومت در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده و استقرار هزاران سرباز گارد ملی در طول هفته گذشته تظاهرات تبار به خشونت دوباره در روز یکشنبه. معترضان پرتاب سنگ و کوکتل مولوتوف به پلیس در فیلادلفیا مجموعه آتش سوزی در نزدیکی کاخ سفید و ضربه شد و با گاز اشک آور و اسپری فلفل در Austin, تگزاس, و همچنین در دیگر شهرستانها. هفت بوستون افسران پلیس بودند به بیمارستان منتقل شد.

افسران پلیس و گارد ملی نیروهای اجرای حکومت نظامی در لوئیزویل, کنتاکی, کشته شدن یک مرد در اوایل روز شنبه به هنگام بازگشت از آتش سوزی پس از کسی که در یک گروه بزرگ از کار اخراج شدند, اولین, پلیس گفت:. در Indianapolis, دو نفر کشته و در انفجار در مرکز شهر خشونت بیش از آخر هفته اضافه کردن به مرگ و میر ثبت شده در دیترویت و مینیاپولیس.

در برخی از شهرستانها دزد شکست راه خود را به فروشگاه ها و فرار کردن از آنجا که آنها می توانند حمل, خروج, فروشگاه صاحبان بسیاری از آنها فقط شروع به بازگشایی کسب و کار خود را پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی به تمیز کردن خود را در هم شکسته فروشگاه.

در جاهای دیگر پلیس سعی در آرام کردن تنش با زانو زدن در همبستگی با تظاهر کنندگان. آسوشیتد پرس تخمین زده شنبه که حداقل از 4400 نفر تا کنون دستگیر شده در تظاهرات.

تظاهرات بودند موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که التماس هوا به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای تقریبا نه ساعت از جمله چند دقیقه پس از فلوید شد بی توجه.

‘آنها در حفظ و کشتار مردم ما’

تنش با پلیس در حال حاضر در حال اجرا بالا پس از دو بازداشت شدند و در ماه مه در مه تیراندازی مرگ سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery در گرجستان و پس از Louisville, پلیس, پزشکی, کارگر Breonna تیلور به مرگ در خانه خود در ماه مارس است.

“آنها در حفظ و کشتار مردم ما است. من خیلی مریض و خسته از آن گفت:” Mahira Louis 15 بود که در بوستون در اعتراض با مادرش در روز یکشنبه منجر شعارهای “جورج فلوید می گویند نام خود را!”

تحول باز شدن در میان اندوه و اقتصادی تباهی ناشی از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی و فرستاده بیکاری افزایش به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. وقوع ضربه اقلیت ها به خصوص سخت نیست فقط در عفونت و مرگ و میر است اما در کار ضرر و زیان اقتصادی و استرس است.

مقیاس از ساحل به ساحل تظاهرات اتحاد rivaled تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند برای چنین جرائم به عنوان سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد وارد شده توسط آسوشیتد پرس.

بیش از 1000 تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید

در این صحنه از سه روز از تظاهرات پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک های یکشنبه به جمعیت بیش از 1000 شعار معترضان در سراسر خیابان در پارک لافایت.

جمعیت زد تا ستون نشانه های جاده ای و پلاستیکی موانع به نور مواج آتش سوزی در یک خیابان در نزدیکی. برخی از کشیده یک پرچم آمریکا از یک ساختمان و پرتاب آن را به شعله های آتش. یک ساختمان در پارک با حمام و سرویس بهداشتی و تعمیر و نگهداری دفتر سوخته بود پایین.

منطقه و کل گارد ملی – حدود 1,700 سربازان – نامیده می شد برای کمک به کنترل این تظاهرات به گفته مقامات پنتاگون.

به عنوان ملتهب بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد محافظه کار مفسر باک سکستون که برای استفاده از “قریب به اتفاق نیروی” علیه تظاهرکنندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی را صرف تعطیلات آخر هفته با استفاده از توییتر به عنوان یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به اصرار “نظم و قانون” و سخت تر اقدام توسط پلیس علیه معترضان در سراسر کشور است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد بی سر و صدا بازدید سایت از تظاهرات در زادگاه خود از ویلمینگتون و به صحبت شدند. “ما یک ملت در, درد, در حال حاضر, اما ما نباید اجازه دهیم این درد برای از بین بردن ما” بایدن بعد توییتی ارسال یک عکس از او را به صحبت کردن با یک آمریکایی آفریقایی تبار خانواده در سایت که در آن معترضان جمع شده بودند در دلاور اواخر روز شنبه.

بایدن همچنین تحویل یک خوبی دریافت آدرس در روز جمعه خواستار سفید مردم به شانه مسئولیت پایان دادن به آمریکا نژادپرستی نظاممند. او برنامه ریزی شده برای سرمایه گذاری دوباره در روز دوشنبه برای دیدار با رهبران جامعه در ویلمینگتن

‘شاید این کشور را دریافت یادداشت’

در شهر سالت لیک یک فعال سیاسی با رهبر محکوم به تخریب اموال, اما گفت که شکسته ساختمان نباید سوگواری در همان سطح به عنوان سیاه و سفید مردان مانند فلوید.

“شاید این کشور را از این یادداشت که ما بیمار از پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان گفت:” لکس اسکات بنیانگذار Black Lives Matter در ایالت یوتا است. “شاید دفعه بعد یک افسر پلیس تصمیم می گیرد به ماشه او را به تصویر شهرستانها در حال سوختن است.”

هزاران نفر در راهپیمایی مسالمت آمیز در شهر فینیکس, آریزونا و نیومکزیکو و همچنین سایر شهرستانها با برخی نیز خواستار پایان دادن به آتش سوزی و خرابکاری و سرقت گفت: تخریب و تضعیف مشروع خواستار عدالت و اصلاحات است.

در مرکز شهر آتلانتا مقامات شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن صدها نفر از تظاهرکنندگان. شهردار Keisha لنس پایین گفت: دو افسر شده بود از کار اخراج شده و سه قرار داده شده بر روی میز وظیفه پس از فیلم نشان داد پلیس در اطراف یک خودرو در روز شنبه و با استفاده از تفنگ بی حس کردن روی مرد و زن در داخل.

در لس آنجلس یک SUV پلیس شتاب به چندین معترض در خیابان ضربه زدن دو نفر به زمین. فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد پلیس نیویورک وسایل نقلیه رمنج به جمعیت معترضان در بروکلین.

‘ما در حال انجام نیست’

افسر که دوخته فلوید به پیاده رو متهم شده است با سوم قتل درجه در مینیاپولیس اما معترضان خواستار سه نفر دیگر از ماموران در صحنه نیز تحت پیگرد قانونی قرار. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

“ما در حال انجام نیست” گفت: Darnella وید یک سازمان به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در کشور همسایه St. Paul که در آن هزاران نفر جمع شده بودند مسالمت آمیز در مقابل ساختمان مجلس ایالت. “آنها ما فرستاده و ما تنها از آنها خواست تا برای دستگیری.”

مینه سوتا فرماندار Tim Walz در آورده هزاران سرباز گارد ملی در روز شنبه برای کمک به سرکوب خشونت بود که آسیب دیده و یا تخریب صدها ساختمان در مینیاپولیس, بیش از روز از تظاهرات.

در توییت در روز یکشنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم “Antifa” (ضد فاشیستی فعالان) و رسانه ها از دامن زدن به خشونت در حالی که دادستان کل ویلیام Barr با اشاره انگشت در “چپ افراطی” گروه بدون ارائه شواهد برای اظهارات خود را.

(FRANCE 24 با AP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>