تظاهرکنندگان و پلیس درگیری مقابل کاخ سفید

پلیس با شلیک گاز اشک آور در خارج از کاخ سفید اواخر روز شنبه به شهرستانها عمده ما قرار داده شد و تحت حکومت نظامی برای سرکوب شورش به عنوان ضد نژادپرستی معترضان دوباره به خیابان ها ریختند صدای خشم توحش پلیس.

تبلیغات

با مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت نام تجاری محرکین از شش شب از شورش داخلی به عنوان تروریست وجود دارد بیشتر درگیری ها بین معترضان و پلیس و تازه شیوع غارت.

درگیری های خشونت بار فوران بارها و بارها در یک پارک کوچک در کنار کاخ سفید با مقامات با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش انفجار نارنجک برای متفرق کردن جمعیت که روشن چندین آتش سوزی بزرگ و اموال آسیب دیده.

محلی سران ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر به شهروندان به سازنده خروجی خود را به خشم بیش از مرگ یک غیر مسلح در مینیاپولیس در حالی که شب زمان حکومت تحمیل شده بود در شهرستانها از جمله واشنگتن و لس آنجلس و هوستون.

یکی از نزدیک تماشا اعتراض خارج از دولت و کنگره آمریکا در مینیاپولیس’ دو شهر سنت پل که در آن چند هزار نفر جمع شده بودند قبل از راهپیمایی کردن یک بزرگراه است.

“ما باید سیاه و سفید پسر سیاه, سیاه, دوستان, ما نمی خواهیم آنها را به مرگ. ما خسته از این اتفاق می افتد این نسل است که با داشتن آن ما خسته از ظلم و گفت:” مونا عبدی 31 ساله سیاه زن که پیوست کردند.

“من می خواهم به مطمئن شوید که او زنده باقی می ماند,” او اضافه شده در مرجع برای پسرش به سن سه.

صدها پلیس و گارد ملی نیروهای نظامی پیش از اعتراض.

در یک نقطه برخی از معترضان که رسیده بود یک پل مجبور شدند به تقلا برای پوشش هنگامی که یک کامیون سوار در سرعت پس از داشتن ظاهرا نقض یک مانع است.

راننده بود و بعد به بیمارستان منتقل و پس از معترضین بريدن او از این خودرو اگر چه هیچ گزارش فوری از دیگر تلفات.

وجود دارد دیگر در مقیاس بزرگ تظاهرات در شهرها از جمله نیویورک و میامی است.

واشنگتن شهردار دستور داد مقررات منع رفت و آمد از 11:00 بعد از ظهر تا 6:00 صبح به عنوان یک گزارش در نیویورک تایمز گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود با عجله توسط Secret Service عوامل به پناهگاه زیرزمینی در کاخ سفید جمعه شب در اوایل اعتراض.

فروشگاه غارت

مقیاس خشونت را لرزاند بسیاری از شهرهای ایالات متحده در روزهای اخیر و غارتگران غارت فروشگاه ها در یک محله از فیلادلفیا در روز یکشنبه.

در لس آنجلس و حومه سانتا مونیکا غارت گزارش شده در فروشگاه های محبوب beachside مرکز خرید.

مقامات در لا — یک شهرستان زخم توسط شورش سال 1992 بیش از پلیس ضرب و شتم رادنی کینگ یک آفریقایی-آمریکایی — اعمال مقررات منع رفت و آمد از 4:00 بعد از ظهر یکشنبه تا صبح.

“لطفا با استفاده از اختیار خود را و رفتن را زود به خانه در خانه بمانند و به ما کمک کند مطمئن شوید که کسانی که می خواهند برای تغییر این گفتگو از اینکه در مورد نژادی عدالت به همه چیز در مورد سوزاندن و غارت همه چیز, آیا برنده شدن در این روز” شهردار این شهرستان اریک Garcetti گفت: در سی ان ان.

تکان دهنده ضبط مرگ آخرین جمعه از گزارشی جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس مشتعل در سراسر کشور موجی از خشم و انزجار بیش از اجرای قانون را تکرار استفاده از نیروی مرگبار علیه آمریکایی های آفریقایی تبار غیر مسلح.

فلوید تنفس متوقف و پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

چوین متهم شده است با سوم قتل درجه است و با توجه به اولین حضور خود را در دادگاه در روز دوشنبه ، سه نفر دیگر از افسران با او شلیک نشده است اما در حال حاضر بدون اتهام.

فرماندار Tim Walz به بسیج همه سوتا سرباز گارد ملی — دولت گارد بزرگترین بسیج تا کنون — برای کمک به برقراری نظم.

پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک به خیابان روشن از حکومت نظامی متخلفان شنبه شب در مینیاپولیس.

Walz تمدید حکومت نظامی برای سومین شب جمعه و ستایش پلیس و guardsmen برای پایین نگه داشتن خشونت است. “آنها را در شیوه ای حرفه ای. آنها را بدون از دست دادن زندگی و حداقل صدمه به اموال,” او گفت:.

“تبریک به ما گارد ملی برای این کار بزرگ آنها بلافاصله پس از ورود در مینیاپولیس, مینه سوتا, شب گذشته” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و افزود که آنها “باید مورد استفاده در کشورهای دیگر قبل از آن خیلی دیر است!”

وزارت دفاع گفت که حدود 5000 سرباز گارد ملی شده بود بسیج در 15 متحده به عنوان به خوبی به عنوان پایتخت واشنگتن با یکی دیگر از 2000 در حالت آماده به کار.

گسترده توسل به لباس ملی پاسداران واحد نادر است و آن را برانگیخته خاطرات نگران کننده از شورش در شهرهای آمریکا در سال 1967 و 1968 در یک زمان آشفته اعتراض نژادی و نابرابری اقتصادی.

تهمت و سرزنش شدید سمت چپ برای خشونت گفت که او برنامه ریزی شده برای تعیین یک گروه شناخته شده به عنوان Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی.

“خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم و درمان خواهد شد و بر این اساس” اضافه شده دادستان کل لایحه Barr.

“یک ملت در درد’

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب به خواست پلیس را به استفاده از سخت تاکتیک بود نه کمک به امور.

“ما فراتر از یک نقطه اوج در این کشور و شعارهای تنها enflames که او گفت:” در CBS.

جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دموکراتیک حریف در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری, بازدید از یک ضد نژاد پرستی کردند.

“ما یک ملت در, درد, در حال حاضر, اما ما نباید اجازه دهیم این درد برای از بین بردن ما” بایدن توییتی ارسال یک عکس از او را به صحبت کردن با یک آفریقایی-آمریکایی خانواده در سایت که در آن معترضان جمع شده بودند در دلاور اواخر روز شنبه.

فلوید مرگ باعث شده اعتراضات فراتر از ایالات متحده آمریکا با صدها نفر صف آرایی در خارج از سفارت آمریکا در لندن در همبستگی.

“من اینجا هستم چون من خسته ام من خسته ام آن. زمانی که این کار را متوقف کند؟” دورین Pierre به خبرگزاری فرانسه گفت در اعتراض.

در آلمان و انگلستان و فوتبال بین المللی Jadon سانچو مشخص شده یکی از سه گل برای بوروسیا دورتموند برابر پادربورن با بلند کردن پیراهن خود را به فاش کردن یک تی شرت تحمل کلمات “عدالت برای جورج فلوید”.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>