پادشاهان گوینده استعفا داد و پس از به tweeting, ‘تمام زندگی ماده” در DeMarcus Cousins

Sacramento Kings گوینده اعطای Napear است “جدا از راه” با KHTK پس از به tweeting “تمام زندگی” موضوع در DeMarcus Cousins دوشنبه شب ایستگاه اعلام کرد, در بیانیه ای. در بیانیه ای جداگانه پادشاهان اعلام کرد که Napear استعفا کرده بود از این تیم است.

قبلا ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است که Napear شده و در مرخصی اداری.

“گرانت اخیر توییتر نظرات را منعکس نمی کند ما سازمان انداز و ارزش های” پادشاهان نوشت: در بیانیه ای. “ما در حال بررسی این موضوع بیشتر با ما پخش شرکای NBC Sports کالیفرنیا و ورزشی 1140 KHTK.”

مشکل برای Napear زمانی آغاز شد که پادشاهان سابق ستاره مرکز DeMarcus Cousins که Napear به شدت انتقاد باعث Napear به ارائه افکار خود را در “Black Lives Matter” جنبش است.

“@GrantNapearshow آنچه که خود را در پل?,” عموزاده توییتی.

Napear خوشحال بود برای گرفتن طعمه.

“هی!!!!,” Napear نوشت: در پاسخ. “حال شما چطور است ؟ فکر شما را فراموش کرده در مورد من. از شما شنیده در سال است. تمام زندگی مهم نیست…هر یک!!!”

تعدادی از پادشاهان سابق از جمله مت بارنز در پاسخ به Napear را صدای جیر جیر.

“انتظار می رود چیزی کمتر از یک گنجه نژادپرستان” بارنز توییتی.

در رادیو و ظاهر در 2018, Napear دفاع سابق کلیپرز صاحب دونالد استرلینگ بود که بر روی نوار گرفتار در سال 2014 ساخت نژادپرستانه نظرات و متعاقبا ممنوع برای زندگی از NBA است.

“برای آوردن پتو بیانیه ای که این فرد نژادپرست است به این دلیل نژادی لقب که آنها استفاده می شود و در عین حال این همان پسر است که آمریکایی آفریقایی به طور کلی مدیر و یک آمریکایی آفریقایی تبار مربی در حال اجرا خود را در تیم” Napear گفت: با توجه به زنبور عسل. “آن را نمی کند تعادل به من چه میگویم.”

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: [email protected].

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>