فرانسه یادبود D-روز بدون جمعیت در میان همه گیر

صادر شده در: Modified:

در سپیده دم روز شنبه, چارلز Shay ایستاده بود تنها و بیکس و بدون هر گونه همکار جانباز در همان ساحل که در آن او waded ساحل 76 سال پیش در بخشی از یکی از حماسی ترین جنگ در تاریخ نظامی که به دست می آمد شناخته شده به عنوان D-روز و تبدیل جزر و مد از جنگ جهانی دوم است.

تبلیغات

نسبت به سال گذشته زمانی که بسیاری از دهها هزار نفر آمد به شمال فرانسه در سواحل نورماندی به تشویق رو به کاهش تعدادی از جانبازان و تجليل از سه چهارم از یک قرن از آزادی از ستم نازی ها از coronavirus مستند تبدیل شده در این سال را به یاد یکی از eeriest تا کنون.

“من بسیار غمگین هستم در حال حاضر گفت:” Shay بود که یک جوان 19 ساله ارتش ایالات متحده طبیب هنگامی که او فرود در ساحل اوماها تحت وحشتناک آتش مسلسل و خمپاره. “از آنجا که از virus هیچ کس نمی تواند در اینجا. من می خواهم برای دیدن بیشتر از ما در اینجا,” او گفت: آسوشیتد پرس.

به طور معمول 95 ساله Shay خواهد بود جلسه دیگر بازماندگان 1944 جنگ و جشن با مردم محلی و مقامات به طور یکسان همه نه چندان دور از خانه اش نزدیک به سواحل که زندگی اش را تعریف.

“در این سال من یکی از معدود است که احتمالا در اینجا,” او گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده دیگر جانبازان و نه می تواند پرواز در به دلیل بیماری همه گیر.

زمانی که ماه کامل ناپدید شد بیش از زمین و خورشید گل رز طرف دیگر بیش از کانال انگلیسی وجود نداشت مرسوم سر و صدا از ستون ها از جیپ و کامیون به شنیده ها هنوز هم پس از ترک یک خرگوش نشسته در کنار آنها.

هنوز فرانسه نمی خواهد اجازه دهید این روز به لغزش های خود خسته شده اید چنین است که دلبستگی خود را به برخی از 160,000 سربازان از ایالات متحده, بریتانیا, کانادا و دیگران که ریخته خون خود را به رایگان خارجی سواحل و مبارزه در نهایت به شکست نازیسم تقریبا یک سال بعد.

“این یک ماه ژوئن 6th بر خلاف هر گونه دیگر” گفت: فیلیپ Laillier شهردار Saint-Laurent-Sur-Mer, جایی که او برگزار کوچک یاد اطراف ساحل اوماها بنای تاریخی است. “اما هنوز هم ما تا به حال به انجام کاری. ما تا به حال به آن را علامت.”

لحظه ای که خورشید را شکست بیش از اقیانوس به ساحل اوماها موضوع از Saving Private Ryan blared در سراسر شن و ماسه برای چند ده مردم محلی و بازدید کنندگان لباس پوشیدن و در لباس پرنعمت.

این فقدان بزرگ بین المللی جمعیت قابل لمس بود هر چند.

این بیماری همه گیر است wreaked ویران در سراسر جهان آلوده 6.6 میلیون نفر, کشته شدن بیش از 391,000 و ویرانگر اقتصاد. آن را poses خطر خاص به سالمندان — مانند surviving D-Day جانبازان که در اواخر دهه نود ،

آن را نیز تحت تاثیر نسل جوان که به نوبه خود هر سال به مناسبت. اکثر منع شده اند از سفر به بر باد رفته, سواحل نرماندی.

آن تاثیر نمی گذارد ایوان تیری, 62, یک ماهیگیر محلی که جلب seabass در اطراف wrecks که هنوز بستر بستر در این نزدیکی هست. او برگزاری یک پرچم آمریکا در ادای احترام حتی قبل از سپیده دم است.

“وجود دارد هیچ کس نیست اینجا. حتی اگر ما تنها یک دوجین ما در اینجا به مناسبت” او گفت:.

(AP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>