پلیس دست گرفتن آتش بازی و اسلحه در Mattapan

بوستون گزارش پلیس افسران در پاسخ به گزارش هایی در مورد آتش بازی در آستوریا خیابان در Mattapan شب گذشته دو اتومبیل با آتش بازی انباشت اشیاء بدست آمده و در بالای آنها.

پلیس می گویند ماموران گفت: صاحب یکی از این خودروها برای خداحافظی به خود آتش بازی. اما پلیس می گویند که آنها از بین بردن آتش بازی از دوم و تنهایی – ماشین آنها را در بر داشت “لود .380 کالیبر Ruger پرسکات handgun” بالای یک شمع در داخل. که پلیس می گویند موجه پت frisk از ماشین های دیگر را مالک و آنها به سرعت در بر داشت “به طور کامل لود شده .380 کالیبر Ruger LCP تفنگ مجهز به یک لیزر چشم و تمدید مجله” از “کمر منطقه از شلوار خود را.”

افسران دستگیر Wesley پریرا, 25, Dorchester, در اتهام در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات و حمل لود اسلحه, پلیس می گویند اضافه کردن تیم ملی بمب نامیده می شد و در را از آتش دور.

پلیس اضافه کردن آنها ادامه دارد و به دنبال صاحب مراقب ماشین.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>