وثیقه افزایش به $1.25 میلیون دلار برای پلیس به اتهام جورج فلوید قتل

صادر شده در: بروز رسانی:

قرار وثیقه برای, سفید, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس به اتهام قتل زن آمریکایی آفریقایی جورج فلوید که مرگ مشتعل دو هفته از اعتراضات مطرح شد $250 ، 000 به $1.25 میلیون در یک جلسه در روز دوشنبه.

تبلیغات

افسر سابق Derek چوین, 44 با اتهام دوم و سوم قتل عمد و غيرعمد در floyd’s مارس 25 مرگ در مینیاپولیس با زانو زدن در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

چوین ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه توسط لینک ویدئو. او دست به دستبند, در یک jumpsuit نارنجی و نشستن در یک میز کوچک مینه سوتا بر اساس استار تریبیون گفت: پس از شنیدن. دسترسی محدود به گروه کوچکی از خبرنگاران.

مینه سوتا دستیار دادستان کل متی فرانک استدلال کرد که “شدت این اتهامات را” به عنوان به خوبی به عنوان قدرت افکار عمومی در برابر چوین آن را بیشتر احتمال دارد که چوین خواهد فرار اگر مجموعه ای رایگان, استار تریبیون گزارش داد.

چوین را به قید وثیقه مطرح شد و به $1.25 میلیون از $1 میلیون بدون شرایط و به $1 میلیون از $750,000 با شرایط, با توجه به آزادی مشروط سفارش امضا شده توسط Hennepin County District قاضی Jeannice ردن.

این شرایط شامل ممنوعیت برابر در اجرای قانون کار و تماس با فلوید خانواده. چوین را نیز به تسلیم هر گونه مجوز و یا مجوز برای سلاح گرم به واجد شرایط برای کاهش وثیقه مقدار سفارش گفت.

چوین و وکیل او نمی شی به قید وثیقه شرایط استار تریبیون گزارش داد.

فلوید مرگ باعث شده است بزرگترین در سراسر کشور, تظاهرات در دهه به عنوان تظاهر کنندگان فراخوان پلیس اصلاحات و سیاست های خود را به آدرس\ و نابرابری در جامعه است.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>