مرد که گفته شود راه خود را به یک خودرو در خارج از شرق بوستون پیتزا محل همان است که مرد به اتهام سرقت که خرچنگ کامیون در چارلستون

استفان Woodard, بازداشت شب گذشته پس از اتهام عکسبرداری از پنجره یک اتومبیل پارک شده در نزدیکی Santarpio است و به عنوان کلیشه می رود شناخته شده به پلیس.

در ماه دسامبر دارد ساخته شده سرفصل های ملی به صورت تنها-در-بوستون دزدی که در آن او در پشت چرخ از یک کامیون حاوی خرچنگ در چارلستون و در زمان خاموش – تنها به سقوط آن را در حالی که کارکنان خرچنگ شرکت به تعقیب او را در یکی دیگر از خرچنگ کامیون.

در آن زمان یک قاضی تعیین وثیقه در $500.

در سال 2010 پس از آن فقط 20, دارد ساخته شده رسانه های محلی زمانی که او به نحوی موفق به فرار از یک زندان ون خارج East Boston District دادگاه و پس از آن به سرقت برده بوستون عمومی-آثار کامیون بود که کلید در احتراق و چراغ پلیس در تعقیب از طریق چلسی ریور اورت و Malden قبل از فرار با پای پیاده از طریق ریور باتلاق است.

پس از سه روز در آن پنهان شده در چارلستون آپارتمان او داد.

در زمان فرار دارد که حمل و نقل به چارلستون دادگاه منطقه به صورت مسلحانه-سرقت و مواد مخدر به اتهام زمانی که کلانتر معاون رانندگی آن را یک توقف در شرق بوستون دادگاه منطقه.

در میان اتهامات دارد چهره این حادثه را خارج Santarpio است که مسلح حرفه ای جنایی که به طور بالقوه به معنی دیگر اگر حکم او را به اعدام محکوم شده در اتهامات دیگر.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>