موج همه گیر بیکاری تقلب در تصادفات به کمبریج

پلیس کمبریج گزارش تعداد فزاینده ای از شکایت از افرادی که اطلاعات شخصی خود را – از جمله خود اجتماعی-امنیت اعداد استفاده می شود به ایجاد ساختگی مدعیان بیکاری.

بین جمعه و یکشنبه کمبریج ساکنان گزارش 14 چنین مواردی است. این می آید در بالای 25 دیگر گزارش شده به پلیس بین 27 مه و 4 ژوئن.

کلاهبرداران بسیاری از احتمالا مستقر در نیجریه در حال حاضر معاملات راهنمایی در مورد چگونه به استفاده از همه گیر خاص بیکاری بودجه تنظیم شده توسط دولت با بودجه فدرال – ماساچوست است که نه تنها دولت رسید. یک بیت از اطلاعات آنها استفاده نمی است ادعایی دریافت کنندگان’ بانک-اطلاعات حساب – که برای آنها عرضه خود حساب بانکی و مسیریابی اعداد.

در بسیاری از موارد این شکایت آمده از مردم که یا نمی از دست دادن شغل خود و یا کسانی که بازنشسته هستند و هرگز اعمال شده برای پرداخت و مبهوت به دریافت هشدار از طریق از دولت است که پرداخت های خود را شروع کرده اند.

ماساچوست فرم برای گزارش بیکاری تقلب در بیمه.

محله:

آگهی:

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>