اقتصاد جهانی به کوچک شدن حداقل 6 درصد در سال 2020 سازمان همکاری اقتصادی و توسعه می گوید

صادر شده در: Modified:

اقتصاد جهانی خواهد قرارداد حداقل شش درصد در این سال به علت خاموش شدن ناگهانی اقتصادی شامل coronavirus شیوع OECD گفت: روز شنبه هشدار داد که بازیابی خواهد بود “آهسته و نامشخص است”.

تبلیغات

در مورد موج دوم سرایت بعد از آن در سال, جهان, اقتصادی خروجی می تواند کوچک به اندازه 7.6 درصد در سال 2020 آن را گفت.

این خواهد بود به دنبال آن در سال 2021 با رشد تولید ناخالص داخلی از بین 2.8 و 5.2 درصد است.

“تا پایان سال 2021 از دست دادن درآمد بیش از هر رکود قبلی بیش از 100 سال گذشته در خارج از زمان جنگ با وخیم و طولانی مدت عواقب آن برای مردم و شرکت ها و دولت ها” سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت: در آخرین چشم انداز با عنوان “اقتصاد جهان در Tightrope”.

“بدهی خصوصی سطوح خونتان بالا در برخی از کشورها و شکست کسب و کار و ورشکستگی خطرات برچسبها بزرگ است.”

در گزارش قبلی در ماه مارس زمانی که شیوع برخورد کرده بود چین اما هنوز جهان بزرگ دیگر اقتصاد OECD کاهش رشد جهانی پیش بینی نیم درصد به 2.4 درصد آن شده اند که بدترین عملکرد از سال 2008 بحران مالی است.

تا زمانی که وجود دارد این است که هیچ واکسن و یا درمان در برابر coronavirus که به کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر جهان به تاریخ و سیاست را ادامه خواهد داد پیاده روی tightrope این گزارش گفت:.

فیزیکی فاصله برای جلوگیری از سرایت, تست, مردم برای ویروس و ردیابی و جداسازی آن آلوده خواهد بود که ابزار اصلی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“اما کسانی که در بخش های متاثر از مرز تعطیلی و کسانی که نیاز به شخصی نزدیک, تماس, جمله, گردشگری, سفر, سرگرمی, رستوران ها و اقامت نمی خواهد سر به عنوان قبل از ،

این مراحل حتی ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از دوم شیوع آن هشدار داد.

“دولت خواهد شد و نیاز به انطباق با حمایت و همراهی انتقال اجازه می دهد سریع بازسازی فرآیندهای شرکت.

“همکاری جهانی برای مقابله با ویروس ها با استفاده از یک درمان و واکسن و گسترده تر از سرگیری چند جانبه گفت و گو کلیدی خواهد بود برای کاهش شک و آنلاک اقتصادی حرکت” آن را گفت.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>