برنده جایزه نوبل به دکتر واریز کنگو Covid-19 تیم, انفجار دولت پاسخ

صادر شده در: Modified:

برنده نوبل به دکتر دنیس موک وگه روز چهارشنبه گفت که او استعفا داد و به عنوان رئیس یک coronavirus گروه ضربت در یک استان شرقی جمهوری دموکراتیک کنگو سرزنش سازمانی مشکلات رشد استراتژی و آهسته تست.

تبلیغات

دکتر یک جمهوری دموکراتیک کنگو متخصص زنان که مشترک جایزه صلح نوبل در سال 2018 برای کار خود را در برابر خشونت های جنسی در جنگ منصوب شد و در تاریخ 30 مارس به رهبری یک کمیته در جنوب کیوو استان است.

Panzi بیمارستان که در آن دکتر رفتار وحشیانه زنان نیز واقع در استان است.

در بیانیه ای گفت: وجود داشته است “ضعف در سازمان و وضوح بین تیم های مختلف مسئول در پاسخ به این بیماری همه گیر در جنوب کیوو.”

“ما در آغاز یک نمایی… منحنی (در عفونت) و ما دیگر نمی تواند اعمال یک استراتژی است که می تواند صرفا پیشگیرانه,” دکتر گفت:.

“من تصمیم به استعفا… به منظور اختصاص خودم به طور کامل به وظایف پزشکی و درمان هجوم بیماران در Panzi بیمارستان.”

او گفت که او پشیمان است که در آن زمان “بیش از دو هفته” به کروناویروس نتایج آزمایش از آزمایشگاه مرجع ملی در کینشاسا — “یک نقص عمده برای استراتژی ما بر اساس ‘تست شناسایی جداسازی و درمان’.”

دکتر نیز انتقاد تحولات است که او گفت: تا به حال “کاهش اثر” ضد ویروس مبارزات انتخاباتی.

آنها شامل یک آرامش در هوشیاری و موانع در اجرای سوريه و بازگشت هزاران نفر از مردم از کشورهای همسایه بدون قرنطینه.

دکتر تا به حال التماس کرد در اواسط ماه مارس به صورت جزئی حبس از مردم بیش از سن 60 و اجباری ماسک-پوشیدن برای همه برای کمک به شکستن زنجیره انتقال ویروس.

در مارس 9, او به نام “اورژانس لوازم” آزمون “قبل از منحنی نمایی (عفونت) می شود در جریان است.”

جمهوری دموکراتیک کنگو اعلام کرده است 4,390 عفونت از جمله 3,980 در کینشاسا و 89 در جنوب کیوو و در مجموع 96 مرگ و میر.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>