نژادی و خشونت در آمریکا: هرگز پایان دادن به داستان ؟

صادر شده در: بروز رسانی:

این هفته در داخل آمریکا با تمرکز بر مکالمه مشتعل در ایالات متحده توسط جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس. 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح کشته شد و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. فیلم فلوید مرگ موجب تظاهرات در سراسر جهان خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

تبلیغات

اول ما را به یک نگاه در تاریخ نژادی و خشونت در ایالات متحده است. لغو برده داری به ارمغان آورد در مورد یک تغییر اساسی در کشور است اما به ترک همه در برابر.

جورج فلوید مرگ برانگیخته تظاهرات در سراسر آمریکا با یک حادثه غم انگیز دوباره انداختن نور در سیستم عدالت کیفری و سیستمیک نژاد پرستی در داخل اجرای قانون است. فعالان در خیابان, در ضمن امید برای اصلاحات و کاهش بودجه به پلیس. ما خبرنگاران تری Fitzpatrick و Pierrick Leurent گزارش از لس آنجلس در واقعیت از پلیس وجود دارد.

ما صحبت می کنند به نی کندی صندلی پاریس فصل دموکرات در خارج از کشور فرانسه در مورد گفتگو های انجام گرفته در ایالات متحده است.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>