هند Covid-19 caseload رتبه چهارم در جهان به عنوان عفونت های نزدیک به 300,000

صادر شده در: بروز رسانی:

هند گزارش داد در مجموع 297,535 عفونت کروناویروس در روز جمعه پس از انتشار آخرین تک-بعد سنبله فراتر بریتانیا برای تبدیل شدن به کشور با چهارم-بیشترین تعداد از موارد در جهان است.

تبلیغات

تعدادی از عفونت افزایش 10,956 روز جمعه از روز قبل و مرگ و میر رسیده 8,498 هند به وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت. مرگ و میر افزایش 396 در 24 ساعت گذشته.

هند تعداد تایید coronavirus موارد است که پس از ایالات متحده امریکا و برزیل و روسیه است.

این کشور در دو ماه مستند نگهداری انتقال کم است اما در یک جمعیت بزرگ از 1.3 میلیارد نفر باقی می ماند حساس و مبارزه با این ویروس به احتمال زیاد به در برای ماه Balram Bhargava, مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند گفت.

هند مستند تحمیل شد در سراسر کشور در اواخر ماه مارس است اما پس از کاسته و آن را در حال حاضر تا حد زیادی در حال اجرا در مناطق با خطر بالا. این خونتان caseload پس از هند اجازه بازگشایی مغازه ها و مراکز خرید و تولید و اماکن مذهبی.

مترو مدارس و سالن های باقی مانده توقیف در سراسر کشور.

بمبئی, دهلی نو و چنای در حال بدترین ضربه شهرهای کشور و Bhargava گفت: ساکنان شهری باید شانس بیشتری برای ابتلا به ویروس. عفونت در مناطق روستایی باید رسید اما پس از کارگران مهاجر که در سمت چپ شهرهای بزرگ و پس از آنها مشاغل از دست رفته و بازگشت به زادگاه خود.

(FRANCE 24 با REUTERS, AP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>