ایتالیایی دادستان سوال PM کونته بیش از Covid-19 پاسخ

صادر شده در: Modified:

دادستان سوال نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته برای حدود سه ساعت از روز جمعه بیش از دست زدن به او از coronavirus اورژانس دفتر خود را تایید کرد.

تبلیغات

دادستان از برگامو, این شهرستان در شمال منطقه لمباردی بدترین ضربه توسط ویروس راه اندازی کرده اند رسیدگی به همین دلیل دو شهر بودند تعیین شده به اصطلاح “مناطق قرمز” در اوایل در بحران است.

این بیماری همه گیر را کشته و بیش از 34000 نفر در ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان عمدتا در این کشور ،

رئیس دادستان ماریا کریستینا روتا و تیم او در حال تلاش برای پیدا کردن که چرا یک مستند بود نه اجرا در اوایل بهداشت و درمان اضطراری در اطراف شهرهای نمبرو و الزانو در استان برگامو.

کارشناسان بهداشت می گویند تا به حال در این منطقه شده است تهدید و جان بسیاری را نجات داد.

این تیم در حال حاضر به ملاقات با مقامات ارشد در لومباردی که می گویند آن شد تا رم به تصمیم می گیرید که آیا برخی از مناطق باید بسته است.

کونته است که مقابله مناطق تا به حال اختیار کامل به مناطق خاص که در آن ویروس را آغاز کرده بود برای شعله ور شدن در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

“اگر لمباردی تا به حال می خواستم به آن می تواند ساخته شده اند الزانو و نمبرو مناطق قرمز,” او گفت:.

اولین شهر در ایتالیا به قرنطینه شد کدگنو حدود یک ساعت در جنوب نمبرو و الزانو در فوریه 21.

دیگر نه شهرهای اطراف کدگنو شد و پس از آن قفل شده را قبل از تمام منطقه لمباردی و 14 استان در مناطق مجاور از ونتو, Piedmont و امیلیا رومانا بودند قرنطینه در 8 مارس.

کونته اعمال شده در سراسر کشور قرنطینه در مارس 10.

در روز پنج شنبه کونته گفت: استقبال از او با برگامو و بررسی شد “نه در همه نگران”.

“من وجدان مجموعه تمام حقایق که من دانش,” او گفت:.

“همه تحقیقات خوش آمدید. شهروندان حق دارند بدانند و ما حق را به پاسخ.”

ایتالیا با وزیر بهداشت روبرتو Speranza و وزیر کشور Luciana Lamorgese بودند همچنین شنیده می شود در روز جمعه با برگامو دادستان.

جدا از این تحقیقات به رهبری روتا حدود 50 تن از اعضای خانواده کروناویروس قربانیان در استان برگامو ثبت شکایات در روز چهارشنبه برای اولین بار چنین قانونی اقدام گروه در ایتالیا بیش از, و مدیریت بحران است.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>