فرانسه شروع به بازگشایی غیر شنگن مرز از ژوئیه 1

صادر شده در: اصلاح شده با:

فرانسه را به تدریج بازگشایی مرزهای خود به کشورهای خارج از منطقه شنگن از 1 ژوئیه داخلی و خارجی وزیران گفت: در یک بیانیه مشترک در روز جمعه.

تبلیغات

مرزهای بسته شدند در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس اما اتحادیه اروپا توصیه شده در روز پنج شنبه که بلوک بازگشایی به برخی از کشورهای بالکان از ژوئیه 1.

وزیر امور خارجه Jean-Yves Le Drian و وزیر کشور کریستف Castaner گفت: در بیانیه خود که در فرانسه بازگشایی خواهد بود در هماهنگی با بقیه اروپا.

“این باز شدن تدریجی خواهد بود و متفاوت با توجه به وضعیت سلامت در هر یک از کشورهای ثالث و مطابق با ترتیبات است که باید مورد توافق در سطح اروپا در آن” وزیران گفت.

اروپا شده است به خصوص ضربه گیر حسابداری برای تقریبا نیمی از جهان مرگ و میر.

اما گسترش کاهش پیدا کرده است و در بسیاری از سخت ترین ضربه از کشورها از جمله اسپانیا و ایتالیا و فرانسه اجازه می دهد که اکثر اقدامات محدود کننده برداشته شود.

Castaner و Le Drian تایید کرد که فرانسه نیز رفع تمام مرز محدودیت با دیگر کشورهای شنگن از 15 ژوئن.

اسپانیا همچنان تحت محدودیت مادرید به عنوان اجرای یک قرنطینه در تمام مسافران خارج از کشور و در فرانسه وعده داده است اقدامات متقابل.

شنگن مرز منطقه را پوشش می دهد بسیاری از اتحادیه اروپا و همچنین سوئیس و نروژ ایسلند و لیختن اشتاین.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>