فرانسه پاکسازی شتاب بلند کردن اجسام از مستند پس از اولین پیروزی علیه Covid-19

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در روز یکشنبه گفت که او با شتاب قصد دارد به سهولت کشور coronavirus مستند به احیای منطقه یورو دومین اقتصاد بیشتر به سرعت.

تبلیغات

“مبارزه با این بیماری همه گیر تمام نشده است اما من خوشحال هستم در این مورد اولین پیروزی در برابر ویروس” پاکسازی گفت: در یک آدرس به ملت.

او گفت که همه از سرزمین اصلی فرانسه از جمله پاریس و حومه آن می توان طبقه بندی به عنوان یک “منطقه سبز” از پایین حالت هشدار شروع دوشنبه معنی است که کافه ها و رستوران ها در پایتخت فرانسه می تواند برای باز کردن کامل و نه فقط بر روی تراس.

اعلام خواهد شد امداد برای رستوران ها در پاریس پس از مقامات حاکی از هفته گذشته که خود را بازگشایی ممکن است قبل از 22 ژوئن.

تنها در خارج از کشور به سرزمین های صربستان و مونته نگرو (در اقیانوس هند) و گویان فرانسه (در آمریکای جنوبی) باقی خواهد ماند و در “پرتقال” هشدار سطح با بالاترین تعداد موارد هنوز هم به عنوان یک تهدید برای تیره و تار بیمارستان سیستم.

پاکسازی همچنین گفت که تمام مدارس فرانسه را به جز مدارس را به طور کامل بازگشایی از 22 ژوئن یک حرکت است که اجازه خواهد داد که پدر و مادر بیشتر به بازگشت به کار و به دانش آموزان حداقل چند روز با معلمان خود را قبل از تابستان ،

بازديد خانواده نیز اجازه داده می شود از روز شنبه در خانه های پرستاری شده اند که آمار به خصوص با Covid-19 شیوع است که بیش از کشته 29,000 مردم در فرانسه هر چند تعدادی از عفونت های جدید کند شده است به طور قابل توجهی در روزهای اخیر.

“به محض این که فردا ما قادر خواهد بود به نوبه خود در این فصل برای اولین بار در سراسر سرزمین ما” پاکسازی گفت.

رئیس جمهور همچنین تایید کرد که دور دوم انتخابات شهرداری ها در اصل مجموعه ای برای ماه مارس زمانی که دولت تحمیل مستند در برابر ویروس خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ژوئن 28.

اما تجمع جمعی باقی خواهد ماند “شدیدا کنترل شده” در حال حاضر پس از “آنها اصلی ترین موارد برای گسترش این ویروس,” او گفت:.

‘جدید تر و قوی تر مدل اقتصادی’

پاکسازی وعده داده است که هزینه نگهداری شرکت های شناور و مردم در مشاغل در بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم می گذشت نمی شود به خانواده ها از طریق مالیات است.

پاکسازی گفت: دولت تا به حال بسیج یک “بی سابقه” 500 میلیارد یورو ($563 میلیارد دلار) کمک مالی و کمک به جلوگیری از اخراج و حمایت از بخش های کلیدی از جمله حمل و نقل هوایی و ماشین و رستوران و گردشگری.

“با این بیماری همه گیر جهانی اقتصاد آمده است به متوقف مجازی. اولویت اول ما خواهد بود برای بازسازی اقتصاد است که قوی زیست محیطی مستقل و متحد” او گفت:.

دولت انتظار دارد که اقتصاد کوچک با 11 درصد در سال 2020 است.

Coronavirus اورژانس تا به حال در معرض فرانسه و به طور گسترده تر در اروپا و سنگین اتکا جهانی زنجیره تامین از صنعت خودرو به تلفن های هوشمند و داروسازی که فلج زمانی که این بیماری همه گیر اولین شکست در چین است.

“تنها پاسخ این است که برای ساخت یک جدید تر و قوی تر مدل اقتصادی, کار و تولید بیشتر, بنابراین به عنوان نه به تکیه بر دیگران” پاکسازی گفت.

‘سازش’ علیه نژادپرستی اما مجسمه باقی می ماند

پاکسازی همچنین در لمس ضد نژادپرستی تظاهرات که با گسترش به فرانسه در پی مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در ایالات متحده است.

جهانی فوران خشم را مجبور فرانسه برای مقابله با اتهامات از اقلیت های قومی و حقوق گروهی از نژادپرستی و خشونت در فرانسه خود را به سازمان های اجرای قانون.

پاکسازی گفت: رنگ پوست بیش از حد اغلب کاهش می یابد فرد, فرصت ها در فرانسه امیدوار به”سازش” در برابر همه تبعیض.

اما او اصرار داشت که فرانسه نمی خواهد به پایین کشیدن مجسمه جنجالی استعماری دوران ارقام به عنوان اتفاق افتاده در برخی از کشورهای دیگر در پی جورج فلوید مرگ در ایالات متحده و متعاقب آن در سراسر جهان تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی است.

“جمهوری نمی خواهد پاک کردن هر گونه اثری و یا نام از تاریخ خود” پاکسازی گفت. “بلکه ما باید با هم lucidly در تمام تاریخ ما, همه ما خاطرات روابط ما با آفریقا به طور خاص برای ساخت یک حال و یک آینده ممکن است … و تحت هیچ شرایطی دوباره یا انکار آنچه ما هستند.”

(FRANCE 24 با AFP آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>